На главную страницу
 
Головна
Про нас
Новини
Обговорення
База знань
Довідники
Пошук
Карта сайту
Новини автоцивілки
Призначення і відставки
Злиття та поглинання
Новини законодавства
Новини медстрахування
Ексклюзив від АСБ
Новини НБУ
Корпоративні новини
Банківські новини
Поиск по сайту

Новини / Новини ринку

Морські перевезення залишаються дорогими через ставки страхування

Версия для печати Версия для печати
25.01.2024 

До українських морських портів у грудні 2023 року зайшли судна сукупним дедвейтом 8,8 млн т, що на 92% більше, ніж було у листопаді.

Завдяки роботі тимчасового морського коридору, пропорція обсягів перевалки в портах "великої води" та Дунаю набуває все більш традиційного вигляду. Якщо у листопаді з 4,5 млн т дедвейту 1,7 млн т припали на дунайські порти і 2,8 млн т – на чорноморські, то в грудні відповідні показники становили вже 1,3 млн т та 7,5 млн т.

Однак фрахтовий ринок Чорного моря у грудні характеризувався стриманим рівнем активності, вказують у Maritime Logistics.

Перевезення з українських портів відбувалися регулярно, що дозволило судновласникам трохи підвищити ставки наприкінці періоду на тлі погодних умов.

"Головним вантажем у цьому періоді продовжувало залишатися зерно, яке прямувало у напрямах Середземного моря та Єгипту. Упродовж грудня у напрямку портів Великої Одеси спостерігався досить високий інтерес. Ставки транспортування з глибоководних портів Одеси для хендісайзів були стабільними. Тоді як фрахт для панамаксів у напрямку Китаю підвищився", — коментують логісти.

Нагадаємо, раніше перша віцепрем'єр-міністр – міністерка економіки Юлія Свириденко заявила, що у 2024 році очікується зростання експорту товарів та послуг з України на 9%, а також запуск морського страхування з боку держави, завдяки якому ставки значно знизяться.

Источник:  РБК-Україна
URL новости:  https://www.rbc.ua/rus/news/morski-perevezennya-zalishayutsya-dorogimi-1706206192.html

«« Вернуться на первую страницу разделаАдміністрація сайту не завжди поділяє думку авторів чиї статті розміщені на ресурсі.
При використанні матеріалів сайту гіперпосилання www.insurancebiz.org обов'язкове.
© 2006-2024 Асоціація Страховий Бізнес