На главную страницу
 
Головна
Про нас
Новини
Обговорення
База знань
Довідники
Пошук
Карта сайту
Новини автоцивілки
Призначення і відставки
Злиття та поглинання
Новини законодавства
Новини медстрахування
Ексклюзив від АСБ
Новини НБУ
Корпоративні новини
Банківські новини
Поиск по сайту

Новини / Новини ринку

В Україні затвердили порядок і методологію оцінки проєктів зі значними інвестиціями

Версия для печати Версия для печати
12.03.2024 

12 березня Кабінет міністрів України затвердив порядок та методологію оцінки проектів зі значними інвестиціями з метою залучення коштів для економічного відновлення країни.

Про це повідомив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль під час засідання уряду.

Ухвалені зміни включають деталізацію процедури оцінки, список необхідних документів та етапи переговорів щодо укладання спеціальних інвестиційних угод.

За його словами, наразі одними з найперспективніших для інвестування галузей є ОПК, аграрна переробка, розробка природних ресурсів, енергетика та цифрові технології.

"Уряд здійснює цілий комплекс заходів для формування сприятливого інвестиційного середовища. Державно-приватне партнерство, індустріальні парки, дерегуляція, цифровізація, страхування ризиків..." — наголосив Шмигаль.

Прем'єр зазначив, що урядовий офіс UkraineInvest, який супроводжує великі інвестпроєкти наразі здійснює супровід проектів на загальну суму 1,36 млрд євро, але очікується, що їх буде набагато більше.

Як повідомив представник уряду у Верховній Раді Тарас Мельничук, за новим порядком, інвестори можуть робити значні вкладення ще до подачі заявки в Міністерство економіки, при цьому мають подати відповідні документи, що підтверджують обсяг інвестицій. Також оновлено положення щодо припинення оцінки на початковому етапі та уточнено повноваження державних органів під час оцінювання.

Також встановлено процедуру доопрацювання поданих документів на другому етапі оцінки та передбачено переговори щодо удосконалення спеціального інвестиційного договору.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський 12 вересня підписав зміни до закону "Про державну підтримку інвестиційних проектів із значними інвестиціями в Україні". Ці нововведення мають покращити умови для бізнесу. Серед основних нововведень – зменшення вимог щодо розміру значних інвестицій з 20 млн євро до 12 млн євро.

Источник:  DELO
URL новости:  https://delo.ua/business/v-ukrayini-zatverdili-poryadok-i-metodologiyu-ocinki-projektiv-zi-znacnimi-investiciyami-430024/

«« Вернуться на первую страницу разделаАдміністрація сайту не завжди поділяє думку авторів чиї статті розміщені на ресурсі.
При використанні матеріалів сайту гіперпосилання www.insurancebiz.org обов'язкове.
© 2006-2024 Асоціація Страховий Бізнес