На главную страницу
 
Головна
Про нас
Новини
Обговорення
База знань
Довідники
Пошук
Карта сайту
Новини автоцивілки
Призначення і відставки
Злиття та поглинання
Новини законодавства
Новини медстрахування
Ексклюзив від АСБ
Новини НБУ
Корпоративні новини
Банківські новини
Поиск по сайту

Новини / Новини ринку

В Україні збільшуватимуть локалізацію власного виробництва, зокрема, в оборонній галузі

Версия для печати Версия для печати
14.03.2024 

Збільшення локалізації виробництва оборонної продукції стане рушієм зростання української економіки. Цього можливо досягти у короткий термін. Таку думку висловила Перший віцепрем'єр-міністр України – Міністр економіки України Юлія Свириденко під час зустрічі з віце-президентом Інституту миру США Вільямом Тейлором 12 березня.

Участь у зустрічі взяли заступники Міністра економіки України Олексій Соболев, Ігор Безкаравайний та Ігор Фоменко, Міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олександр Камишін, представник МЗС, від делегації США – представники Інституту миру США.

"Україна має декілька важливих задач для стимулювання розвитку економіки. По-перше, покриття дефіциту бюджету, по-друге, залучення інвестицій в український бізнес. Цього балансу можна досягти за рахунок локалізації усього виробництва в Україні. Водночас Уряд сфокусований на локалізації виробництва оборонної промисловості. Нещодавно ми вже приступили до виробництва важких машин для розмінування і продовжимо виробляти все, чого потребує наша армія. Для підсилення процесу локалізації Уряд впроваджує національну програму "Зроблено в Україні", яка направлена на підтримку українського виробника", — зазначила Юлія Свириденко.

Уряд докладає зусиль для стимулювання інвестицій у приватний сектор, зокрема, через програми страхування, які Україна запроваджує разом з міжнародними партнерами – ЄБРР, ЄІБ, IFC, експортно-кредитними агентствами різних країн. Збільшуючи об'єми локального виробництва Уряд орієнтуєьтся не лише на внутрішнє споживання, але і на диверсифікацію експорту, тож пряме фінансування та гарантії підтримки експорту забезпечать Україні економічний розвиток у короткий строк.

Перший віцепрем'єр-міністр України підкреслила, що Україні потрібна експертна підтримка та координація американських колег в урядових ініціативах, зокрема, у проектах з підтримки малого і середнього підприємництва, міжнародної допомоги тощо.

Автор:  Юлія Свириденко
Источник:  Мінекономіки
URL новости:  https://www.me.gov.ua/News/Detail?lang=uk-UA&id=1a66c1b2-c2ec-46de-b67a-caad85a63e09

«« Вернуться на первую страницу разделаАдміністрація сайту не завжди поділяє думку авторів чиї статті розміщені на ресурсі.
При використанні матеріалів сайту гіперпосилання www.insurancebiz.org обов'язкове.
© 2006-2024 Асоціація Страховий Бізнес