На главную страницу
 
Головна
Про нас
Новини
Обговорення
База знань
Довідники
Пошук
Карта сайту
Новини автоцивілки
Призначення і відставки
Злиття та поглинання
Новини законодавства
Новини медстрахування
Ексклюзив від АСБ
Новини НБУ
Корпоративні новини
Банківські новини
Поиск по сайту

Новини / Новини ринку

Французький бізнес готовий інвестувати у відновлення України

Версия для печати Версия для печати
14.03.2024 

Пріоритетні завдання для розвитку української економіки, механізми стимулювання інвестицій та перспективи збільшення присутності французького бізнесу в Україні. Ці та інші питання обговорювались під час зустрічі заступника Міністра економіки України Олексія Соболева з Генеральним директором з глобальних справ Міністерства Європи та закордонних справ Франції Орельєном Лешевальє та Послом Франції в Україні Гаелем Весьєром.

В ході зустрічі заступник Міністра економіки Олексій Соболев представив 11 пріоритетних завдань для розвитку економіки України. Серед яких зокрема пошук механізму конфіскації заморожених російських активів та спрямування їх на підтримку економіки України, збільшення експортних можливостей, в тому числі через розширення програм страхування суден. Серед ключових завдань також збільшення локалізації власного виробництва, що сприятиме зростанню стійкості економіки і податкових надходжень до бюджету, розвиток оборонної промисловості, нарощування енергогенеруючих потужностей, зруйнованих через ракетні обстріли.

Співрозмовники також обговорили питання залучення інвестицій у відновлення та розвиток України і страхування воєнних ризиків. Французька сторона висловила зацікавленість у спільній роботі над програмами стимулювання повернення та перенавчання тимчасово переміщених осіб, а також у збільшенні присутності свого бізнесу в Україні, зокрема в енергетичній сфері, видобутку критичних матеріалів, та готовність підтримати заходи для страхування експорту французьких компаній в Україну.

Окрім того, нині між Україною та Францією опрацьовується питання створення спеціального фонду для стимулювання інвестицій та налагодження співпраці з Французьким агентством розвитку.

Источник:  Мінекономіки
URL новости:  https://www.me.gov.ua/News/Detail?lang=uk-UA&id=f7da18c2-7f20-4f52-a5d7-6d5f2b3ed053

«« Вернуться на первую страницу разделаАдміністрація сайту не завжди поділяє думку авторів чиї статті розміщені на ресурсі.
При використанні матеріалів сайту гіперпосилання www.insurancebiz.org обов'язкове.
© 2006-2024 Асоціація Страховий Бізнес