На главную страницу
 
Головна
Про нас
Новини
Обговорення
База знань
Довідники
Пошук
Карта сайту
Новини автоцивілки
Призначення і відставки
Злиття та поглинання
Новини законодавства
Новини медстрахування
Ексклюзив від АСБ
Новини НБУ
Корпоративні новини
Банківські новини
Поиск по сайту

Новини / Новини ринку

Україні потрібен ефективний фінансовий щит — Зеленський у Світовому Банку

Версия для печати Версия для печати
17.04.2024 

Президент України Володимир Зеленський заявив про необхідність "ефективного фінансового щита".

"Захищаючи життя, важливо бачити перспективу. Не тільки як ти протримаєшся завтра, але і як ти вистоїш на війні. Для цього нам потрібна достатня фінансова підтримка. Путін перетворив гроші на зброю. І нам потрібен ефективний фінансовий щит", — заявив він, виступаючи в середу по відеозв'язку на Круглому столі міністерського рівня на підтримку України у Світовому банку.

На жаль, зазначив він, "цього року наші мінімальні бюджетні потреби ще не закриті, і ми розраховуємо на вашу підтримку – всіх наших країн-партнерів, усіх міжнародних інституцій, які задіяні, та зокрема на підтримку США, за відповідним рішенням Конгресу – сильне рішення, яке відображатиме лідерство Америки".

Зеленський заявив, що "заморожені російські активи мають працювати проти російського терору. Для цього нам потрібно нарешті знайти формат рішення і спрямувати російські активи на захист життя в Україні".

Зеленський зазначив, що "вже зараз нам потрібно планувати 2025-й рік".

"Росія знищила значну частину нашої енергетики, нашої економіки. Реконструкція необхідна. Нам потрібен новий економічний потенціал. А для цього нам потрібна ваша подальша підтримка – як пряма для реконструкції та відновлення нашої енергосистеми, так і інструменти для бізнесу, як-от експортне фінансування постачань вашого обладнання та технологій і страхування ваших бізнес-інвестицій вашими експортно-кредитними агентствами", — сказав він.

Источник:  Інтерфакс-Україна
URL новости:  https://interfax.com.ua/news/general/981200.html

«« Вернуться на первую страницу разделаАдміністрація сайту не завжди поділяє думку авторів чиї статті розміщені на ресурсі.
При використанні матеріалів сайту гіперпосилання www.insurancebiz.org обов'язкове.
© 2006-2024 Асоціація Страховий Бізнес