На главную страницу
 
Головна
Про нас
Новини
Обговорення
База знань
Довідники
Пошук
Карта сайту
Новини автоцивілки
Призначення і відставки
Злиття та поглинання
Новини законодавства
Новини медстрахування
Ексклюзив від АСБ
Новини НБУ
Корпоративні новини
Банківські новини
Поиск по сайту

Новини / Новини ринку

"Зроблено в Україні" обсяг підтриманого ЕКА експорту з початку року наближається до 3 млрд грн

Версия для печати Версия для печати
14.06.2024 

За п’ять місяців 2024 року ЕКА підтримало 2,93 млрд грн експорту. А одна гривня страхової відповідальності ЕКА принесла 11,15 грн майбутньої експортної виручки. Про це розповіла Перша віцепрем’єр-міністерка України – Міністерка економіки України Юлія Свириденко.

"Збільшення несировинного експорту, зокрема через фінансові інструменти підтримки експортерів – один з ключових напрямків економічної політики "Зроблено в Україні". За п’ять місяців цього року підтримка експорту від українського ЕКА склала майже 3 млрд грн, що вдвічі більше, ніж за аналогічний період минулого року. Це означає, що вітчизняні виробники активніше користуються державною підтримкою для постачання на зовнішні ринки товари "Зроблено в Україні". Нам важливо і надалі зміцнювати експортний потенціал", – зазначила Юлія Свириденко.

З початку року найбільш активно користувалися страхуванням ЕКА експортери з Києва (1,15 млрд підтриманого експорту), Львівської області (1,1 млрд грн) та Вінниччини (243 млн грн).

У травні трійка регіонів-лідерів виглядала так:

  • Київ – 911 млн грн;
  • Івано-Франківська область – 158,4 млн грн;
  • Львівська область – 65,2 млн грн.

Лідерами серед країн, до яких українські виробники найактивніше продавали свою продукцію в травні стали Польща (660,7 млн грн), Данія (197,6 млн грн) та Нідерланди (158,4 млн грн).

Серед найбільш популярної експортної продукції лідери – молоко та молочні продукти, продукти переробки овочів, алкогольні та безалкогольні напої.

Джерело:  Мінекономіки
URL новини:  https://www.me.gov.ua/News/Detail?lang=uk-UA&id=25d39a20-c06c-4f20-a817-a02d7f14fbe0

«« Вернуться на первую страницу разделаАдміністрація сайту не завжди поділяє думку авторів чиї статті розміщені на ресурсі.
При використанні матеріалів сайту гіперпосилання www.insurancebiz.org обов'язкове.
© 2006-2024 Асоціація Страховий Бізнес