На главную страницу
 
Головна
Про нас
Новини
Обговорення
База знань
Довідники
Пошук
Карта сайту
Новини автоцивілки
Призначення і відставки
Злиття та поглинання
Новини законодавства
Новини медстрахування
Ексклюзив від АСБ
Новини НБУ
Корпоративні новини
Банківські новини
Поиск по сайту

Новини / Новини ринку

Рада схвалила страхування бізнесу від пожеж замість перевірок

Версия для печати Версия для печати
02.06.2020 

Верховна Рада погодила в першому читанні законопроєкт про добровільне страхування цивільної відповідальності.

Проєкт закону №3361 передбачає посилення гарантій відшкодування збитків постраждалим у разі порушення суб’єктами господарювання вимог чинного законодавства щодо дотримання правил техногенної та пожежної безпеки.

Законопроектом зокрема пропонується:

  • упорядкувати процедуру проведення перевірок суб’єктів господарювання щодо техногенної та пожежної безпеки;
  • зменшити адміністративний тиск на суб’єкти господарювання шляхом скасування обов’язкових перевірок у разі наявності полісу страхування відповідальності перед третіми особами за шкоду, що може бути нанесена при експлуатації об’єктів підвищеної небезпеки;
  • забезпечити гарантії щодо відшкодування шкоди, яку може бути заподіяно життю, здоров?ю, майну третіх осіб та навколишньому природному середовищу внаслідок небезпечної події на територіях, об?єктах нерухомості та/або об?єктах підвищеної небезпеки, включа
  • удосконалити механізм координації між відповідними органами нагляду, господарюючими суб’єктами та установами, що забезпечують надання фінансових послуг;
  • удосконалити процедуру правового, організаційного та фінансового реагування на наслідки подій, що відбулись в результаті техногенних аварій та пожеж, зокрема щодо взаємодії із постраждалими.

"Невеликий бізнес зможе захистити себе та своїх клієнтів на випадок пожеж так само, як водій страхує власне авто. Можливість за власним бажанням укласти страховий договір дозволить підприємцям у повсякденних умовах на кілька років забути про тиск перевіряючих органів під час планових перевірок, а у разі нещасного випадку – гарантувати всі виплати постраждалим та убезпечити бізнес від великих втрат", – зазначив один з авторів проєкту народний депутат від фракції "Голос" Ярослав Железняк.

Він пообіцяв доопрацювати законопроєкт у комітеті з підприємцями та профільними держорганами до другого читання, щоб запровадити оптимальну модель.
Источник:  Финансовый клуб
URL новости:  https://finclub.net/ua/news/rada-skhvalyla-strakhuvannia-biznesu-vid-pozhezh-zamist-perevirok.html

«« Вернуться на первую страницу разделаАдминистрация сайта не всегда разделяет мнение авторов чьи статьи размещены на ресурсе.
При использовании материалов сайта гиперссылка www.insurancebiz.org обязательна.
© 2006–2009 Ассоциация Страховой Бизнес