На главную страницу
 
Головна
Про нас
Новини
Обговорення
База знань
Довідники
Пошук
Карта сайту
Новини автоцивілки
Призначення і відставки
Злиття та поглинання
Новини законодавства
Новини медстрахування
Ексклюзив від АСБ
Новини НБУ
Корпоративні новини
Банківські новини
Поиск по сайту

Новини / Новини ринку

СК "ЕКСПО СТРАХУВАННЯ" активно виходить в море

Версия для печати Версия для печати
19.05.2021 

Страхова компанія "ЕКСПО страхування" прийняла рішення, що одними з важливих напрямків діяльності у поточному році, крім традиційних класичних напрямків страхування в стандартних для компанії сегментах ринку, таких як: авіаційне страхування, КАСКО, майнове страхування, медстрахування і страхування різного роду професійної відповідальності – буде розвиток активної діяльності компанії в нових сегментах страхового ринку, а саме: на ринку агрострахування, страхування в будівництві і страхування маломірних морських суден (так зване "яхтингове страхування").

Одне з найважливіших завдань поточного року в планах розвитку СК "ЕКСПО СТРАХУВАННЯ" – це більш активний розвиток послуг в страхуванні морських ризиків – "яхтингового страхування". Намічені плани розробки і модернізації страхових продуктів і їх просування. Багато уваги було приділено системі врегулювання страхових подій і надійному перестрахуванню цих ризиків. Такий специфічний і вузько спрямований продукт як страхування морських ризиків, вимагає не тільки досить розвиненої інфраструктури страхових послуг, але й специфічних професійних знань. Для цього було проведено кілька зустрічей з одним з найавторитетніших і професійних страховиків в даному класі – Вадимом Горенко.

Вадим Горенко висвітлив ключові моменти мінімізації ризиків, пов'язаних з експлуатацією маломірних суден, окремо зупинившись на кожному з підвидів страхування, складанні комплексного страхового захисту клієнтів – страхування каско, страхування відповідальності власника і екіпажу та страхування від нещасних випадків членів команди і пасажирів. Один з аспектів , який було обговорено – питання відповідності вітчизняної страхової документації міжнародним стандартам, зокрема, при страхуванні відповідальності і страхування від нещасних випадків. Вадим Горенко має великий досвід в цій галузі страхування і неодноразово виступав експертом при втіленні різних програм. Крім того, Вадим Горенко сам є обізнаним яхтсменом і тому знає потреби судновласників, що називається, з власного досвіду.

Незважаючи на фінансову кризу, від наслідків якої Україна ще не цілком оговталася, в країні спостерігається стійкий попит на яхти та інші парусні судна як вітчизняного, так і іноземного виробництва. Модельний ряд пропонованих суден характеризується великим різноманіттям видів, форм і ціни: від приблизно 10000 доларів США за нові українські яхти – до декількох мільйонів доларів за яхти зарубіжної споруди. Сучасний катер або комфортабельна яхта являє собою складний і дорогий транспортний засіб, який піддається як специфічним "морським" ризикам: пошкодження або втрата в плаванні, зіткнення з іншим судном і т.п., – так і ризикам, характерним для транспорту, в цілому: розкрадання (крадіжка), заподіяння шкоди під час стоянки, участі в регатах.

В Україні багато озер, річок, є вихід до морів, але зовсім не розвинена інфраструктура водного, зокрема, яхтингового туризму, як в інших країнах. Потенційних інвесторів, будівельників стоянок, або марин, заправних станцій для судів, стримує в першу чергу недосконале законодавство, а також відсутність якісних і надійних страхових послуг.

"СК "ЕКСПО СТРАХУВАННЯ" готова запропонувати якісні страхові продукти у відповідь на збільшення попиту на маломірні морські судна (яхти, катера, гідроцикли), в тому числі і на дорогі та високотехнічні яхти. Наші співвітчизники стали більш обізнаними і в питаннях страхових відносин. Тепер страхування – це не тільки ознака професіоналізму і хорошого тону, а й реальна необхідність" – говорить директор компанії Анатолій Iванців.

«« Вернуться на первую страницу разделаАдминистрация сайта не всегда разделяет мнение авторов чьи статьи размещены на ресурсе.
При использовании материалов сайта гиперссылка www.insurancebiz.org обязательна.
© 2006–2009 Ассоциация Страховой Бизнес