На главную страницу
 
Головна
Про нас
Новини
Обговорення
База знань
Довідники
Пошук
Карта сайту
Новини автоцивілки
Призначення і відставки
Злиття та поглинання
Новини законодавства
Новини медстрахування
Ексклюзив від АСБ
Новини НБУ
Корпоративні новини
Банківські новини
Поиск по сайту

Новини / Новини ринку

Insurance Europe заявляє про необхідність спростити звітність страховиків

Версия для печати Версия для печати
21.05.2021 

Пропозиція єдиного збірника правил вітається страховим сектором, оскільки він допомагає уникнути дублювання та дублювання між Положенням про стійке розкриття інформації про фінанси (SFDR) та Положенням про таксономію (TR), водночас роблячи вимоги регулювання більш ефективними. Однак для досягнення цілей Таксономії деякі сфери вимагають термінової уваги. На думку Insurance Europe, терміни та послідовність роботи, пов’язаної з таксономією, щодо ризиків є дуже неефективними, і це спричинить практичні труднощі та зайве подвоєння необхідних зусиль щодо впровадження. Отже, страховикам слід дозволити виконувати їх, докладаючи розумні зусилля, щоб вони не зазнали зайвих ризиків відповідальності. Їх також не слід змушувати покладатися на дорогих сторонніх постачальників даних, щоб виконати запропоновані зобов’язання. Проекти шаблонів продуктів ESG вже надто складні та довгі. З додаванням інформації, пов’язаної з таксономією, остаточні шаблони ризикують бути занадто детальними, надто складними та довгими для клієнтів. Отже, нові зміни, пов’язані з Положенням про таксономію, повинні вносити лише суттєві зміни до РДФР SFDR.

Галузь вважає, що про всі ключові показники ефективності слід звітувати окремо. Він не бачить обгрунтування та необхідності застосовувати однаковий підхід до всіх інвестицій, здійснених певним фінансовим продуктом, оскільки це виключає всі інвестиції, про які не повідомляється відповідно до обраної метрики. Це означатиме, що FMP не зможуть виконати свої вимоги щодо звітності. Пропозиція передбачає, що вибір і використання певної методології (обороту, капітальних витрат чи операційних витрат) здійснюється ФМП або звітною компанією, коли насправді це визначається критеріями скринінгу для діяльності згідно з ТР. Iнше питання стосується складних термінів реалізації. Отож, остаточний єдиний шаблон, як очікується, буде опублікований в Офіційному віснику дуже пізно в 2021 році, незадовго до фактично запропонованої дати подання заявки на 1 січня 2022 року.

«« Вернуться на первую страницу разделаАдминистрация сайта не всегда разделяет мнение авторов чьи статьи размещены на ресурсе.
При использовании материалов сайта гиперссылка www.insurancebiz.org обязательна.
© 2006–2009 Ассоциация Страховой Бизнес