На главную страницу
 
Головна
Про нас
Новини
Обговорення
База знань
Довідники
Пошук
Карта сайту
Новини автоцивілки
Призначення і відставки
Злиття та поглинання
Новини законодавства
Новини медстрахування
Ексклюзив від АСБ
Новини НБУ
Корпоративні новини
Банківські новини
Поиск по сайту

Новини / Новини ринку

Утворена Громадська рада при Державній службі фінансового моніторингу України

Версия для печати Версия для печати
06.10.2021 

30 вересня 2021 р. відбулися установчі збори Громадської ради при Державній службі фінансового моніторингу України. На зборах було обрано новий склад Громадської ради. Одним із членів Громадської ради при Держфінмоніторингу, в черговий раз, було обрано Радника Генерального директора Асоціації "Страховий бізнес" Тетяну Бабич. Також до громадської ради обрано представників інших інститутів громадянського суспільства.

Громадська рада утворена для сприяння участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення.

Одразу після Установчих зборів було проведено перше засідання Громадської ради, де були розглянуті організаційні питання, а також заслухано представників Держфінмоніторингу щодо поточної діяльності служби.

Асоціація "Страховий бізнес" бере активну участь у розробці нормативних актів, що регулюють правила фінансового моніторингу, взаємодіючі з к з Національним банком України, так и ДФМУ.

«« Вернуться на первую страницу разделаАдминистрация сайта не всегда разделяет мнение авторов чьи статьи размещены на ресурсе.
При использовании материалов сайта гиперссылка www.insurancebiz.org обязательна.
© 2006–2009 Ассоциация Страховой Бизнес