На главную страницу
 
Головна
Про нас
Новини
Обговорення
База знань
Довідники
Пошук
Карта сайту
Новини автоцивілки
Призначення і відставки
Злиття та поглинання
Новини законодавства
Новини медстрахування
Ексклюзив від АСБ
Новини НБУ
Корпоративні новини
Банківські новини
Поиск по сайту

Новини / Новини ринку

Східноєвропейське страхове видання XPRIMM оприлюднило реквізити для допомоги на українську армію та гуманітарні ініціативи для України

Версия для печати Версия для печати
23.03.2022 

Це є відповіддю на лист-звернення всіх українських страхових об’єднань: Асоціації "Страховий бізнес", Харківського союзу страховиків, ЛСОУ, НАСУ, Федерації страхових посередників, та громадського об’єднання "Страховий захист", в якому вони розповіли про ситуацію в Україні внаслідок російського військового вторгнення та закликали надати країні допомогу для відсічі агресорові.

Також XPRIMM поширив звернення серед страхових та перестрахових компаній, з якими співпрацює.

Раніше ціла низка страхових Асоціацій, Бюро "Зелена картка" та страховиків з багатьох європейських країн запровадили кроки з допомоги українським біженцям, що приїхали до них. Серед таких заходів – безкоштовне або за символічну вартість надання прикордонного страхування (Польща, Данія, Чехія, Словаччина, Угорщина тощо), покриття відповідальності українських автовласників (Німеччина), безкоштовне медичне страхування (ПЗУ Польща) чи персональне страхування для українських дітей (СК Lietuvos Draudimas, Литва).

Щиро дякуємо наших європейським колегам!

«« Вернуться на первую страницу разделаАдміністрація сайту не завжди поділяє думку авторів чиї статті розміщені на ресурсі.
При використанні матеріалів сайту гіперпосилання www.insurancebiz.org обов'язкове.
© 2006-2024 Асоціація Страховий Бізнес