На главную страницу
 
Головна
Про нас
Новини
Обговорення
База знань
Довідники
Пошук
Карта сайту
Новини автоцивілки
Призначення і відставки
Злиття та поглинання
Новини законодавства
Новини медстрахування
Ексклюзив від АСБ
Новини НБУ
Корпоративні новини
Банківські новини
Поиск по сайту

Новини / Новини ринку

У квітні на ринку небанківських фінансових послуг нові гравці не з'явилися, а 18 учасників залишили ринок є результати ліцензування та реєстрації

Версия для печати Версия для печати
04.05.2022 

У квітні кількість учасників небанківського фінансового ринку зменшилася до 1 664 (станом на 30 квітня) з 1 682 (станом на 31 березня).

Кількість банків станом на 30 квітня не змінилася і становить 69.

Упродовж квітня Національний банк не реєстрував нових учасників ринку небанківських фінансових послуг.

Водночас із реєстрів примусово* виключено 18 кредитних спілок.

Станом на 30 квітня на небанківському ринку працювали 132 страховики non-life (порівняно з попереднім місяцем кількість не змінилася) та 13 life-страховиків (кількість не змінилася), 197 ломбардів (кількість не змінилася), 187 кредитних спілок (було 205), 110 лізингових компаній (кількість не змінилася), 894 фінансові компанії (кількість не змінилася), 64 страхові брокери (кількість не змінилася) та 67 колекторських компаній (кількість не змінилася).

Крім того, на ринку визнано 24 банківські групи та 23 небанківські фінансові групи (у квітні було припинено визнання небанківської фінансової групи “АВЕРС”).

На платіжному ринку діє 37 національних платіжних систем (у березні було 38), ураховуючи державні, та 16 міжнародних платіжних систем. У квітні було скасовано реєстрацію внутрішньобанківської платіжної системи Unite Express, створеної резидентами.

У квітні до Національного банку надійшло 23 запити від учасників ринку на реєстраційні та ліцензійні дії. Кількість запитів стосовно фінансових компаній, ломбардів і лізингодавців становила 8. Кількість запитів щодо кредитних установ (банки та кредитні спілки) – 7, страховиків – 8.

Джерело:  НБУ
URL новини:  https://bank.gov.ua/ua/news/all/u-kvitni-na-rinku-nebankivskih-finansovih-poslug-novi-gravtsi-ne-zyavilisya-a-18-uchasnikiv-zalishili-rinok--rezultati-litsenzuvannya-ta-reyestratsiyi

«« Вернуться на первую страницу разделаАдміністрація сайту не завжди поділяє думку авторів чиї статті розміщені на ресурсі.
При використанні матеріалів сайту гіперпосилання www.insurancebiz.org обов'язкове.
© 2006-2024 Асоціація Страховий Бізнес