На главную страницу
 
Головна
Про нас
Новини
Обговорення
База знань
Довідники
Пошук
Карта сайту
Новини автоцивілки
Призначення і відставки
Злиття та поглинання
Новини законодавства
Новини медстрахування
Ексклюзив від АСБ
Новини НБУ
Корпоративні новини
Банківські новини
Поиск по сайту

Новини / Новини ринку

Датські протоки можуть бути закриті для російських танкерів та газовозів

Версия для печати Версия для печати
14.09.2022 

Критичний для світового нафтового ринку перевалочний морський пункт біля узбережжя Данії потрапив під дію санкцій ЄС, спрямованих проти прибутків росії від продажу нафти.

Про це повідомляє Bloomberg із посиланням на джерела, знайомі із ситуацією.

У червні ЄС оголосив про заборону фінансування та страхування транспортування російської нафти в будь-яку точку світу, а також про введення ембарго на більшу частину її імпорту. США разом із країнами G7 та ЄС запровадять заборону на морські перевезення нафти з росії 5 грудня, на перевезення нафтопродуктів морським шляхом – 5 лютого 2023 року.

Щойно обмеження ЄС набудуть чинності, судновласникам більше не буде дозволено наймати лоцманів-фахівців з компаній ЄС, щоб проводити судна через датські протоки – це частина обмежень на надання технічної допомоги, – пише Bloomberg.

Агенство наголошує на неминучості того, що паливо з російських портів на березі Балтійського моря поставлятимуть саме через ці протоки. При цьому влада Данії може лише рекомендувати власникам судів скористатися послугами лоцманів, оскільки кораблі здатні ходити без них.

Будь-які судна, які вирішать пропливти без лоцманів, можуть також опинитися без належної страховки... ЄС збирається заборонити компаніям у країнах-членах страхувати російські вантажі, – повідомляє Bloomberg.

При цьому, за даними агентства, обмеження можуть послабитись. Якщо щодо російської нафти буде запроваджено граничну ціну, судновласники зможуть скористатися послугами страховки та лоцманів, але тільки якщо їм не доведеться заплатити більше, ніж буде встановлено країнами G7.

Країни "Групи семи" домовилися запровадити ліміт цін на російську нафту 2 вересня. На даний момент також обговорення запровадження стелі ціни на російський газ.

Источник:  Аргумент
URL новости:  https://argumentua.com/novini/datsk-protoki-mozhut-buti-zakrit-dlya-ros-iskikh-tanker-v-ta-gazovoz-v

«« Вернуться на первую страницу разделаАдминистрация сайта не всегда разделяет мнение авторов чьи статьи размещены на ресурсе.
При использовании материалов сайта гиперссылка www.insurancebiz.org обязательна.
© 2006–2009 Ассоциация Страховой Бизнес