На главную страницу
 
Головна
Про нас
Новини
Обговорення
База знань
Довідники
Пошук
Карта сайту
Новини автоцивілки
Призначення і відставки
Злиття та поглинання
Новини законодавства
Новини медстрахування
Ексклюзив від АСБ
Новини НБУ
Корпоративні новини
Банківські новини
Поиск по сайту

Новини / Новини ринку

Засідання Координаційної ради з питань логістики в сільському господарстві: основні питання та рішення

Версия для печати Версия для печати
29.12.2022 

28 грудня відбулося засідання Координаційної ради з питань логістики в сільському господарстві. Серед основних тем обговорення – страхування морського експорту та внесення змін до правил перетину державного кордону громадянами України.

Зокрема, учасники обговорили питання відмови страхувальників Клубу IG покривати ризики, пов’язані з війною. Так, із 1 січня 2023 року на регіон України, росії, білорусі та Молдови не поширюватиметься продовження або укладення нових договорів у частині збитків/шкоди, заподіяної через військові дії. Тобто не покриватиметься один із трьох полісів, необхідних для морських перевезень, – це ризики відповідальності судновласника, пов’язані з війною. Iнші ризики покриватимуться без змін.

За результатами дискусії члени Координаційної ради підтримали пропозицію першого заступника Міністра аграрної політики та продовольства України Тараса Висоцького звернутися до Кабінету Міністрів України з ініціативою дозволити українським страховим кампаніям сплачувати за кордон за перестрахування. За цієї умови вони зможуть страхувати відповідні ризики.

Також під час засідання було обговорено можливість виїзду за кордон двох водіїв одночасно на одному вантажному транспортному засобі, адже наразі це може робити лише один водій. Мінагрополітики та інші учасники ради підтримали необхідність внесення відповідних змін до правил перетинання державного кордону громадянами України. Це необхідно для прискорення швидкості пересування територією ЄС та збільшення обсягів перевезень. Відповідний проект постанови Уряду буде підготовлений Мініфраструктури з урахуванням пропозиції Мінагрополітики та інших зацікавлених відомств.

Серед інших тем, які розглядалися на засіданні Координаційної ради, – внесення змін до правил із перевезення залізницею контейнерів; покращення алгоритму формування черги на проходження інспекції JCC, а саме: забезпечення синхронізації планів портових операторів із проходженням суден протоки Дарданелли та протоки Босфор; запуск фітосанітарної лабораторії у місті Рені Одеської області та ін.

Источник:  Мінагрополітики
URL новости:  https://minagro.gov.ua/news/zasidannya-koordinacijnoyi-radi-z-pitan-logistiki-v-silskomu-gospodarstvi-osnovni-pitannya-ta-rishennya

«« Вернуться на первую страницу разделаАдміністрація сайту не завжди поділяє думку авторів чиї статті розміщені на ресурсі.
При використанні матеріалів сайту гіперпосилання www.insurancebiz.org обов'язкове.
© 2006-2024 Асоціація Страховий Бізнес