На главную страницу
 
Головна
Про нас
Новини
Обговорення
База знань
Довідники
Пошук
Карта сайту
Новини автоцивілки
Призначення і відставки
Злиття та поглинання
Новини законодавства
Новини медстрахування
Ексклюзив від АСБ
Новини НБУ
Корпоративні новини
Банківські новини
Поиск по сайту

Новини / Новини ринку

США та союзники намагаються визначити стелю цін на російські нафтопродукти – ЗМI

Версия для печати Версия для печати
12.01.2023 

США та їхні західні партнери цього тижня ведуть переговори щодо значень стелі цін на російські нафтопродукти, яка має набути чинності 5 лютого, пише газета The Wall Street Journal із посиланням на джерела.

Цього тижня представники міністерств фінансів США та їхніх західних партнерів проводять зустрічі в Європі, на яких обговорюють деталі нового пакета заходів, який має набути чинності 5 лютого, – йдеться в статті.

Центральною темою переговорів між американськими та європейськими офіційними особами є вибір двох типів цінових стель, – зазначають джерела.

Згідно з інформацією WSJ, йдеться не про одну, а про дві стелі: перша – на такі дорогі експортні нафтопродукти з РФ, як дизельне пальне, а друга – на продукцію низької вартості, наприклад мазут.

5 грудня 2022 року набуло чинності рішення ЄС щодо запровадження ембарго на постачання нафти з Росії, яке також передбачає механізм стелі цін на нафту. Цей механізм передбачає заборону на надання послуг із транспортування російської нафти морським шляхом, а також її страхування, брокерські послуги та фінансування операцій компаніями на території ЄС, за винятком випадків продажу енергоресурсу за ціною, не вищою за певну стелю ($60 за барель). Аналогічну заборону запроваджують країни G7 (Велика Британія, Німеччина, Iталія, Канада, Франція, Японія та США).

Источник:  Iнтерфакс-Україна

«« Вернуться на первую страницу разделаАдміністрація сайту не завжди поділяє думку авторів чиї статті розміщені на ресурсі.
При використанні матеріалів сайту гіперпосилання www.insurancebiz.org обов'язкове.
© 2006-2024 Асоціація Страховий Бізнес