На главную страницу
 
Головна
Про нас
Новини
Обговорення
База знань
Довідники
Пошук
Карта сайту
Новини автоцивілки
Призначення і відставки
Злиття та поглинання
Новини законодавства
Новини медстрахування
Ексклюзив від АСБ
Новини НБУ
Корпоративні новини
Банківські новини
Поиск по сайту

Новини / Новини ринку

Роксолана Підласа: У змінах до Держбюджету-2023 передбачено страхування суден, які беруть участь у "зерновому коридорі", що сприятиме експорту агропродукції

Версия для печати Версия для печати
24.02.2023 

Сьогодні народні депутати ухвалили в другому читанні зміни до Державного бюджету цього року (законопроєкт №8399). Цей документ забезпечує фінансування для новостворених Мінвідновлення і Державного агентства відновлення, а також передає Фонд ліквідації наслідків збройної агресії (52,5 млрд) до Мінвідновлення. Затверджено й інші важливі пропозиції.

Про це розповіла народна депутатка, голова парламентського Комітету з питань бюджету Роксолана Підласа.

"До другого читання ми внесли кілька важливих змін, які були враховані народними депутатами. Одна з головних змін – це норма, що передбачає страхування суден, які беруть участь у "зерновому коридорі" обсягом до 20 млрд грн. За 2022 рік, поки працювала зернова угода України з Туреччиною та ООН, було експортовано з України близько 16 млн тонн агропродукції. Ми зацікавлені, щоб цей аграрний експорт зберігався, бо це і надходження до державного бюджету, і робочі місця для людей. Саме тому я разом з головою фракції "Слуга народу" Давидом Арахамією запропонували внести норму, де йдеться про те, що якщо РФ почне саботувати зернову угоду і створюватиме ризики знищення суден, що працюють за цією угодою, то уряд України гарантуватиме матеріальну компенсацію власникам та операторам таких кораблів", – пояснила парламентарій.

Вона додала, що також Верховна Рада підтримала поправку щодо виконання законопроєкту про відшкодування за зруйноване житло.

"Ми визначили в законі про державний бюджет, що з Фонду ліквідації наслідків збройної агресії 17 млрд грн буде виділено на відбудову зруйнованого житла та на компенсації українцям за втрачене або пошкоджене житло внаслідок війни", – розповіла народна депутатка.

За її словами, до джерел наповнення Фонду ліквідації наслідків збройної агресії додано ще одне джерело – продаж активів російських олігархів за законом "Про санкції".

Источник:  ВРУ
URL новости:  https://www.rada.gov.ua/news/razom/233617.html

«« Вернуться на первую страницу разделаАдминистрация сайта не всегда разделяет мнение авторов чьи статьи размещены на ресурсе.
При использовании материалов сайта гиперссылка www.insurancebiz.org обязательна.
© 2006–2009 Ассоциация Страховой Бизнес