На главную страницу
 
Головна
Про нас
Новини
Обговорення
База знань
Довідники
Пошук
Карта сайту
Новини автоцивілки
Призначення і відставки
Злиття та поглинання
Новини законодавства
Новини медстрахування
Ексклюзив від АСБ
Новини НБУ
Корпоративні новини
Банківські новини
Поиск по сайту

Новини / Новини ринку

Діалог із бізнесом показує міжнародним партнерам, що успішний бізнес в Україні можливий, — Олександр Грибан

Версия для печати Версия для печати
06.04.2023 

Головна мета роботи з міжнародним фінансуванням та залученням різних джерел, від мікрофінансової допомоги, що обговорюється в рамках Координаційної платформи донорів з країнами G7 (так званого "фінансового Рамштайну"), до спеціальних кредитних ліній та фінансування, що надходить від експортно-кредитних агентств, – усе це спрямоване на створення доданої вартості та підтримку економіки України.

Про це розповів заступник Міністра економіки України Олександр Грибан на зустрічі з бізнесом "Можливості для іноземних компаній в рамках відбудови України", присвяченій інформуванню французьких ділових кіл про зміни в державній економічній політиці, ключові потреби, сектори та проекти для інвестування чи ведення бізнесу в Україні. У заході, організованому Франко-українською торгово-промисловою палатою, взяли участь понад 70 представників провідних французьких компаній, що вже працюють в Україні, або розглядають можливість виходу на ринок.

"Ми хочемо продемонструвати світу, що бізнес в Україні можливий. Ми дбаємо про те, щоб такі установи, як-от IFC та EBRD отримували відповідне пільгове фінансування, яке допомогло б їм мобілізувати більше коштів. Наразі ми просуваємо ідею створення міжнародного трастового фонду страхування від воєнних ризиків, який має слугувати інструментом перестрахування для ряду установ, починаючи від MIGA, DFC та Bpifrance, а потім і для приватних операторів страхового ринку. Мета полягає в тому, щоб зібрати $ 500 мільйонів цього року, а потім перетворити їх в $1 мільярд, що стало б потенціалом для страхування воєнних ризиків", — наголосив заступник Міністра економіки України.

Олександр Грибан представив на зустрічі інвестиційну платформу Advantage Ukraine, розповів, які є наявні програми підтримки приватного бізнесу, як іноземні та українські інвестиційні проекти можуть отримати фінансування чи страхування від воєнних ризиків за допомогою міжнародних інституцій. Також він відзначив, що Багатостороннє агентство з гарантування інвестицій (MIGA), що належить до групи Світового банку, продовжує приймати заявки щодо страхування воєнних ризиків. Окрім цього, команда інвестиційної платформи Advantage Ukraine, що працює у партнерстві з Міністерством економіки та за підтримки Програми USAID "Конкурентоспроможна економіка України", підготувала та скерувала перші інвестиційні проекти на розгляд Американської корпорації з фінансування міжнародного розвитку (DFC).

Нагадаємо, перші п’ять проектів щодо фінансування та страхування воєнних ризиків вже прийнято до розгляду DFC. Зокрема, це проекти українських інвесторів у секторах будівництва, виробництва, e-commerce та житлової нерухомості — загальною сумою $430 млн, а також проект кредитування іноземного інвестора з виробництва будівельних матеріалів на декілька мільйонів доларів.

Источник:  Міністерство економіки України
URL новости:  https://www.me.gov.ua/News/Detail?lang=uk-UA&id=c830724d-f1da-4af3-85d2-e0ef2da6c95a

«« Вернуться на первую страницу разделаАдминистрация сайта не всегда разделяет мнение авторов чьи статьи размещены на ресурсе.
При использовании материалов сайта гиперссылка www.insurancebiz.org обязательна.
© 2006–2009 Ассоциация Страховой Бизнес