На главную страницу
 
Головна
Про нас
Новини
Обговорення
База знань
Довідники
Пошук
Карта сайту
Новини автоцивілки
Призначення і відставки
Злиття та поглинання
Новини законодавства
Новини медстрахування
Ексклюзив від АСБ
Новини НБУ
Корпоративні новини
Банківські новини
Поиск по сайту

Новини / Новини ринку

Жодна страхова скоро не захоче страхувати танкери з російською нафтою, — експерт

Версия для печати Версия для печати
11.08.2023 

Атаками на російські кораблі Україна довела Росії, що блокування портів можливе з двох боків, і поставила агресору ультиматум: або Чорне море буде розблоковане для всіх цивільних вантажів України і Росії, або плавати в ньому не буде ніхто.

Як дуже вірно зауважило наше Міністерство оборони, в цю гру можна грати вдвох. і гра вдвох пішла, після наших ударів по їхніх корабликах. Це насправді дуже вдалий вибір об'єктів: перший удар – саме по військовому кораблю, щоб вони тверезо оцінили свою здатність захистити навіть свій бойовий флот. Другий удар – по нафтовій базі в Новоросійську. і майже синхронно на наступний ранок повітряним дроном по такій же нафтовій базі в Феодосії, — розповів експерт.

За його словами, після цих атак росіяни зрозуміли, що у них немає жодної "тихої гавані". До того ж, Україна для атаки обрала кораблі, зафрахтовані збройними силами російської федерації, тому будь-який суд, навіть дуже упереджений, визнає, що це законна військова ціль.

Водночас, Зіг" – це саме нафтовий танкер! Так от, тепер жодна страхова компанія не застрахує танкери з російською нафтою. Або ж застрахують по таких тарифах, саме високоризикованих, що весь дисконт пропадає. Ця нафта стане золотою! І наслідки цього одного удару по одному танкеру "Зіг" насправді можуть бути дуже вагомими саме в загальному навіть масштабі цієї війни. Пройде зараз ще 2-3 тижні, і це можна буде побачити", — запевнив Дикий.

Він наголосив, що Україна бореться за повне відкриття своїх портів, і робить це якраз тим єдиним методом, який є дійсно ефективним.

Ми поставили росію перед вибором "баш на баш": або Чорне море в принципі умовно демілітаризується, і принаймні гарантується, що всі цивільні судна з будь-якими комерційними вантажами спокійненько собі йдуть. Або, якщо вже ніхто в Чорному морі товари не возить, то дійсно ніхто, а не тільки ми. Я гадаю, що це може спрацювати. І насправді ми це побачимо доволі скоро – адже в межах серпня очікується візит путіна до Ердогана, — резюмував експерт.

Автор:  Євген Дикий
Джерело:  РБК-Україна
URL новини:  https://www.rbc.ua/rus/news/zhodna-strahova-skoro-zahoche-strahuvati-1691776117.html

«« Вернуться на первую страницу разделаАдміністрація сайту не завжди поділяє думку авторів чиї статті розміщені на ресурсі.
При використанні матеріалів сайту гіперпосилання www.insurancebiz.org обов'язкове.
© 2006-2024 Асоціація Страховий Бізнес