На главную страницу
 
Головна
Про нас
Новини
Обговорення
База знань
Довідники
Пошук
Карта сайту
Новини автоцивілки
Призначення і відставки
Злиття та поглинання
Новини законодавства
Новини медстрахування
Ексклюзив від АСБ
Новини НБУ
Корпоративні новини
Банківські новини
Поиск по сайту

Новини / Новини ринку

МВС реалізовує свої реєстри на новоствореній платформі Дія.Engine

Версия для печати Версия для печати
20.09.2023 

Міністерством внутрішніх справ України та фахівцями ДП "Інфотех" на платформі Дія.Engine уже зараз реалізовуються уніфіковані Реєстри ліцензування діяльності щодо зброї та спеціальних засобів і ліцензування охоронної діяльності. Також на платформі Дія.Engine ДСНС розроблятиме Реєстр договорів страхування відповідальності за шкоду внаслідок надзвичайних ситуацій (пожеж) та Реєстр організацій, що проводять аудит пожежної безпеки, та експертів у сфері пожежної безпеки.

Презентація Дія.Engine відбулася на минулому тижні – цей інноваційний інструмент дає змогу органам влади зручно та швидко створювати реєстри, автоматизувати послуги й бази даних. Завдяки цьому держава зможе економити мільйони, а українці швидше отримуватимуть якісні сервіси онлайн.

Зараз на платформі Дія.Engine розробляється 50 реєстрів, частина з них уже працює на користь українців.

Всього в Україні є понад 350 державних реєстрів, кожен з яких відповідає за різні аспекти життя суспільства. Щоб оптимізувати їх управління та полегшити доступ, необхідна уніфікація та ведення на спільній платформі. Дія.Engine надає можливість створювати та управляти реєстрами онлайн, забезпечуючи оптимальний баланс між безпекою даних, швидкістю розгортання та вартістю управління.

Источник:  Портал ММВС
URL новости:  https://mvs.gov.ua/uk/news/mvs-realizovuje-svoyi-rejestri-na-novostvorenii-platformi-diiaengine

«« Вернуться на первую страницу разделаАдминистрация сайта не всегда разделяет мнение авторов чьи статьи размещены на ресурсе.
При использовании материалов сайта гиперссылка www.insurancebiz.org обязательна.
© 2006–2009 Ассоциация Страховой Бизнес