На главную страницу
 
Головна
Про нас
Новини
Обговорення
База знань
Довідники
Пошук
Карта сайту
Новини автоцивілки
Призначення і відставки
Злиття та поглинання
Новини законодавства
Новини медстрахування
Ексклюзив від АСБ
Новини НБУ
Корпоративні новини
Банківські новини
Поиск по сайту

Новини / Новини ринку

Експорт морським коридором досяг 1,5 млн тонн і зростатиме — ВМС України

Версия для печати Версия для печати
02.11.2023 

Морський коридор перетворився з експортного на експортно-імпортний, ставки страхування значно знизилися, експорт морем сягає 1,5 млн тонн і зростатиме, заявив речник Військово-морських сил ЗСУ Дмитро Плетенчук в ефірі телеканалу Freeдом.

Він акцентував увагу, що "морський зерновий коридор працює".

Також ми вважаємо, що кількість суден збільшуватиметься? Тобто найсміливіші пішли, незалежно від того, що були досить високі ставки зі страхування – близько 5% від вартості судна вантажу, наскільки мені відомо. Знайшлися сміливці, які пішли першими, — констатував речник ВМС.

За його інформацією, морським коридором уже зайшли в порти України понад 70 суден, "думаю, вже ближче до 80", і близько 60 вийшли.

Це сприяло значному зниженню страхових ставок. Крім того, цей канал уже перетворився не лише на експортний, а й на експортно-імпортний, що теж важливо, — сказав спікер.

Він наголосив, що Військово-морські сили ЗСУ докладають максимум зусиль для безпеки морського коридору.

Звичайно, росіянам це дуже не подобається. Звичайно, їм це стоїть поперек горла, те, що обійшлося без них, те, що вони не можуть обілечувати", ось є таке слово у росіян. І ось це саме те, на чому вони звикли грати, той геополітичний інструмент, який їм був дуже зручний у морі", — пояснив Плетенчук і додав, що ВМС робитимуть усе можливе для розширення цього каналу.

За його інформацією, експорт морським зерновим каналом наближається до позначки в 1,6 млн тонн. "Це досить багато вже", — резюмував речник ВМС України.

Источник:  Інтерфакс-Україна
URL новости:  https://interfax.com.ua/news/general/945022.html

«« Вернуться на первую страницу разделаАдминистрация сайта не всегда разделяет мнение авторов чьи статьи размещены на ресурсе.
При использовании материалов сайта гиперссылка www.insurancebiz.org обязательна.
© 2006–2009 Ассоциация Страховой Бизнес