Захід організований Комітетом ВРУ з економічного розвитку та Українська Рада бізнесу. У ньому взяли участь високопосадовці та представники бізнес-спільноти, серед яких були Галина Третьякова, голова Комітету соціальної політики та захисту прав ветеранів, Ярослав Рущишин , секретар Комітету з економічного розвитку, та Ігор Марчук, голова підкомітету взаємодії та інвестицій Комітету з економічного розвитку.
Конференція охопила низку важливих питань, таких як:
- Усунення недоліків застосування спрощеної системи оподаткування великим бізнесом.
- Оподаткування домогосподарств.
- Програма е-відновлення.
- Економічне бронювання.
- Передумови для розбудови нових поселень.
Асоціацію "Страховий бізнес" на заході представляв Віктор Цвігун, радник генерального директора АСБ. Він взяв активну участь Асоціації у дискусіях та обговореннях.
Також учасники конференції мали можливість почути розповідь Ігоря Марчука, голови підкомітету взаємодії та інвестицій Комітету з економічного розвитку, про їхній, разом Дмитром Наталухою, головою Комітету з економічного розвитку візит до п’яти бригад на Півночі і Сході країни з питання економічного бронювання.
На основі зустрічей були почуті ідеї до законопроєкту та зроблені наступні висновки:
- Економічне бронювання здійснюватиметься лише на один рік, без права продовження.
- Роботодавець повинен забезпечити працевлаштування нового працівника або підвищення кваліфікації чи навчання існуючого співробітника, який не є військовозобов’язаним.
- Ідея економічної мобілізації полягає у можливості бронювання спеціаліста за рахунок надання Силам Оборони товарів, робіт або послуг на суму щомісячної вартості броні.
Участь Асоціації "Страховий бізнес" у цьому заході є важливим кроком у сприянні розвитку економіки та підтримці ініціатив з економічного відновлення країни.
- УРБ повністю підтримало пропозиції АСБ з питань бронювання військовозобов’язаних керівників та співробітників компаній, які займають посади або виконують найбільш критичні та ключові функції, визначені обов’язковими за законодавством.
- Наголосили про відсутність можливості у більшості страховиків забронювати таких військовозобов’язаних керівників та співробітників.
- Пропозиції АСБ з питань бронювання військовозобов’язаних співробітників компаній були підтримані рештою учасників і увійшли до підсумкового звернення УРБ.