На главную страницу
 
Головна
Про нас
Новини
Обговорення
База знань
Довідники
Пошук
Карта сайту
Новини автоцивілки
Призначення і відставки
Злиття та поглинання
Новини законодавства
Новини медстрахування
Ексклюзив від АСБ
Новини НБУ
Корпоративні новини
Банківські новини
Поиск по сайту

Новини / Ексклюзив від АСБ / Ексклюзив від АСБ

Робоча група Комітету з питань здоров’я з питань запровадження страхової медицини

Версия для печати Версия для печати
26.04.2021 

Вячеслав Черняховський, генеральний директор Асоціації "Страховий бізнес", взяв участь у засіданні робочої групи Комітету з питань здоров’я з питань запровадження страхової медицини.

На робочій групі відбулось активне обговорення законопроєктів "Про внесення змін до деяких законів України щодо оплати медичних послуг, що надаються за програмою медичних гарантій" та "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо розвитку добровільного медичного страхування".

За підсумками обговорення робоча група зауважила, що для запровадження добровільного страхування необхідно:

  • Створити та прописати запобіжники, які уберігатимуть пацієнтів від нав’язування додаткових та непотрібних медичних послуг;
  • Законодавче закріплення переліку пакетів медичних послуг, якими пацієнт може скористатись додатково;
  • Законодавче закріплення умов та порядку надання медичних послуг на умовах співоплати (замовлення пацієнтом додаткової медпослуги, у разі якщо пацієнт хоче отримати послуги, які не гарантуються безкоштовним пакетом НСЗУ).

На наступному засіданні узгоджуватимуться фінальні версії документів.

Нагадаємо, що страховики були ініціаторами системної співпраці держави та страхового бізнесу у сфері охорони здоров’я, зокрема запровадження регулярних робочих зустрічей представників влади та бізнесу.

Вячеслав Черняховський прокоментував: "Страховики зацікавлені підтримати державу в різних напрямках захисту життя та здоров’я українських громадян, не тільки у ДМС, а і у питанні медицини катастроф та зменшення рівня смертності внаслідок ДТП тощо. Також ми вважаємо за необхідне дати поштовх втіленню у життя страхуванню професійної відповідальності медичних працівників".

Гиперссылка:  http://www.insurancebiz.org

«« Вернуться на первую страницу разделаАдминистрация сайта не всегда разделяет мнение авторов чьи статьи размещены на ресурсе.
При использовании материалов сайта гиперссылка www.insurancebiz.org обязательна.
© 2006–2009 Ассоциация Страховой Бизнес