На главную страницу
 
Головна
Про нас
Новини
Обговорення
База знань
Довідники
Пошук
Карта сайту
Новини автоцивілки
Призначення і відставки
Злиття та поглинання
Новини законодавства
Новини медстрахування
Ексклюзив від АСБ
Новини НБУ
Корпоративні новини
Банківські новини
Поиск по сайту

Новини / Ексклюзив від АСБ / Ексклюзив від АСБ

Керівництво Асоціації "Страховий бізнес" взяло участь у конференції "Відновлення України – відкриті дані та стимулювання інвестицій"

Версия для печати Версия для печати
15.02.2023 

Основна тема заходу – відновлення української економіки, залучення інвестицій, державні закупівлі, відшкодування збитків бізнесу за втрачене майно тощо.

Асоціація порушила питання імплементації Євродирективи в Україні, а також необхідності створення системи страхування воєнних ризиків з використанням ринкових механізмів перестрахування і за участі держави для здешевлення таких програм страхування.

Було зроблено акцент, що страхування воєнних ризиків необхідне як донорським проектам з відновлення інфраструктури , так і приватним закордонним та українським інвесторам, які готові вкласти кошти у відновлення чи побудову нових заводів, логістичних центрів, агробізнес та бізнес з переробки сільськогосподарської продукції.

Источник:  Українська Рада бізнесу
Гиперссылка:  https://www.facebook.com/Ukr.business.council/posts/pfbid02T51KBfuUjzKAibMLbGooAQKcyVwhRxNrq2ysyAVgjvnXcFaqKbAicLMVJDox6UcZl

«« Вернуться на первую страницу разделаАдминистрация сайта не всегда разделяет мнение авторов чьи статьи размещены на ресурсе.
При использовании материалов сайта гиперссылка www.insurancebiz.org обязательна.
© 2006–2009 Ассоциация Страховой Бизнес