На главную страницу
 
Головна
Про нас
Новини
Обговорення
База знань
Довідники
Пошук
Карта сайту
Новини автоцивілки
Призначення і відставки
Злиття та поглинання
Новини законодавства
Новини медстрахування
Ексклюзив від АСБ
Новини НБУ
Корпоративні новини
Банківські новини
Поиск по сайту

Новини / Новини законодавства / Новини законодавства

Рада прийняла за основу законопроєкт про держпідтримку експорту агропродукції

Версия для печати Версия для печати
29.06.2023 

Верховна Рада прийняла за основу законопроєкт про державну підтримку сільського господарства та експорту агропродукції під час воєнного стану, повідомив народний депутат від фракції "Голос" Ярослав Железняк у телеграмі.

Ухвалення відповідного проекту закону №8025 на пленарному засіданні в четвер підтримали 238 народних депутатів за необхідного мінімуму 226 голосів.

Ухвалення цього законопроєкту допоможе залучити іноземні інвестиції в розбудову сухопутних коридорів для експорту продукції до Євросоюзу, — написав один із його авторів, народний депутат Сергій Лабазюк (парламентська фракція "За майбутнє") у телеграмі.

Документ передбачає запровадження окремих напрямів підтримки капітального будівництва експортної інфраструктури щодо оновлення парку зерновозів, зернових контейнерів, устаткування з навантаження та розвантаження, а також запровадження страхування об'єктів зберігання або переробки сільгосппродукції від ризиків ведення бойових та воєнних дій.

При цьому законопроєктом передбачено, що міжнародні організації можуть допомагати експортувати українське продовольство. Закордонним партнерам нададуть можливість домовлятися про "зелені коридори" з урядами інших країн. Експортна логістика будуватиметься коштом донорських коштів, інвестицій та грантів міжнародних партнерів.

Кошти залучатиме держава. Підприємці зможуть їх отримати, подавши заявку до Державного аграрного реєстру. Фінансування буде спрямовано на будівництво залізничних елеваторів, автомобільних мультимодальних комплексів, контейнерів для зернових. Так агросектор зможе побудувати нову логістику та розвантажити наявні маршрути, — прокоментував ухвалення законопроєкту в першому читанні голова комітету з питань аграрної та земельної політики Олександр Гайду у фейсбуці.

Атрибуты:  https://bin.ua/news/economics/aic/296130-rada-prijnyala-za-osnovu-zakonoproyekt-pro.html

«« Вернуться на первую страницу разделаПравовые базы
Нацкомфинуслуг

Администрация сайта не всегда разделяет мнение авторов чьи статьи размещены на ресурсе.
При использовании материалов сайта гиперссылка www.insurancebiz.org обязательна.
© 2006–2009 Ассоциация Страховой Бизнес