На главную страницу
 
Головна
Про нас
Новини
Обговорення
База знань
Довідники
Пошук
Карта сайту
Новини автоцивілки
Призначення і відставки
Злиття та поглинання
Новини законодавства
Новини медстрахування
Ексклюзив від АСБ
Новини НБУ
Корпоративні новини
Банківські новини
Поиск по сайту

Новини / Новини медстрахування

Чи потрібно при виїзді з України оформлювати страховку: пояснення юристів

Версия для печати Версия для печати
25.10.2022 

Через повномасштабну війну з російськими окупантами багато жителів України змушені шукати притулку за кордоном. Під час військового стану поліс для подорожуючих за кордон (туристичне страхування) при виїзді в іноземні країни не вимагається і не перевіряється, проте якщо термін перебування за межами України перевищує 24 години, оформити його все ж таки варто.

Роз’яснення з цього приводу надали юристи на Facebook-сторінці "Юридичний порадник для ВПО".

Так, до моменту оформлення тимчасового захисту, набуття статусу біженця, виду на тимчасове або постійне проживання подорожуюча особа вважається туристом та відповідно до Закону України Про туризм" повинна мати туристичне страхування та страхування від нещасного випадку. За відсутності такого поліса оплату медичних послуг у країні перебування доведеться покривати самостійно, сплачуючи при цьому чимало коштів", – пояснили юристи.

Источник:  Апостроф
URL новости:  https://apostrophe.ua/ua/news/society/2022-10-25/nujno-li-pri-vyiezde-iz-ukrainyi-oformlyat-strahovku-poyasnenie-yuristov/282427

«« Вернуться на первую страницу разделаАдминистрация сайта не всегда разделяет мнение авторов чьи статьи размещены на ресурсе.
При использовании материалов сайта гиперссылка www.insurancebiz.org обязательна.
© 2006–2009 Ассоциация Страховой Бизнес