На главную страницу
 
Головна
Про нас
Новини
Обговорення
База знань
Довідники
Пошук
Карта сайту
Новини автоцивілки
Призначення і відставки
Злиття та поглинання
Новини законодавства
Новини медстрахування
Ексклюзив від АСБ
Новини НБУ
Корпоративні новини
Банківські новини
Поиск по сайту

Новини / Новини медстрахування

Все, що потрібно знати про туристичне страхування в Україні

Версия для печати Версия для печати
01.05.2023 

Страхування життя та здоров’я в Україні з кожним роком стає дедалі більш затребуваним. Розкажемо, які види туристичних страховок бувають і коли їх можна не оформлювати.

Туристичне страхування – це вид страхування, який надає захист туристам під час їхньої поїздки за кордон або в інший регіон країни. Воно зазвичай включає медичні витрати, страхування від нещасних випадків, страхування від скасування поїздки, втрати або затримки багажу, а також допомогу у разі екстреної медичної допомоги або евакуації.

Медичні витрати можуть включати оплату лікарів, ліків та госпіталізації у разі захворювання або травми під час поїздки. Страхування від нещасних випадків надає захист у разі нещасного випадку, який може статися під час подорожі.

Страхування від скасування поїздки може допомогти покрити витрати, якщо поїздка скасовується через непередбачені обставини, такі як хвороба, смерть у сім’ї або екстрена робота. Страхування від втрати або затримки багажу може допомогти покрити витрати на заміну втраченого багажу або покрити витрати на необхідні предмети першої необхідності у разі затримки багажу.

Туристичне страхування може бути обов’язковим для в’їзду в деякі країни, і воно також може бути рекомендоване для всіх, хто подорожує за кордон.

Коли туристична страховка не обов’язкова

Як правило, туристичне страхування є обов’язковою умовою для отримання візи до більшості країн, тому здебільшого відмовитися від нього не можна.

Однак є винятки. Наприклад, якщо клієнт не планує виїжджати за кордон, йому не потрібно купувати міжнародне туристичне страхування. Особи, які раніше оформили страховий поліс, що покриває медичні витрати за кордоном, у деяких випадках можуть не купувати додаткового туристичного страхування. Також від туристичного страхування можна відмовитись при подорожах за наявності оформленої медичної страховки, яка покриває можливі ризики та проблеми під час подорожі.

У будь-якому випадку рекомендується ретельно вивчити умови своєї страховки та зрозуміти, наскільки вона покриває всі можливі ризики під час подорожі.

Види туристичного страхування

Існує кілька видів туристичного страхування. Розкажемо про найбільш популярні з них.

  • Медична страховка забезпечує покриття витрат на медичну допомогу у разі нещасного випадку або хвороби під час поїздки. Вона може включати стоматологічну допомогу, покриття витрат на ліки та госпіталізацію, а також транспортування у разі потреби.
  • Страхування від скасування поїздки – покриває витрати на скасування поїздки або її переривання з різних причин, таких як хвороба, смерть члена сім’ї, затримка рейсу, втрата роботи тощо.
  • Страхування багажу – забезпечує захист багажу у разі втрати, пошкодження або затримки в доставці.
  • Страхування відповідальності – забезпечує покриття юридичних витрат та компенсацію збитків, якщо турист завдав шкоди або завдав шкоди іншим людям або їх майну.
  • Страхування автомобіля – надає захист від збитків, спричинених транспортним засобом, наприклад, у разі ДТП.
  • Страхування життя – забезпечує виплату страхової суми у разі смерті туриста.
  • Страхування спортивної діяльності покриває ризики, пов’язані з певними видами спортивної діяльності, такими як гірські лижі, дайвінг, серфінг і т.д.

Залежно від конкретних потреб туриста, ви можете вибрати один або кілька видів туристичного страхування, щоб бути захищеним під час поїздки.

Источник:  DELO
URL новости:  https://delo.ua/news-companies/vse-shho-potribno-znati-pro-turisticne-straxuvannya-v-ukrayini-416316/

«« Вернуться на первую страницу разделаАдминистрация сайта не всегда разделяет мнение авторов чьи статьи размещены на ресурсе.
При использовании материалов сайта гиперссылка www.insurancebiz.org обязательна.
© 2006–2009 Ассоциация Страховой Бизнес