На главную страницу
 
Головна
Про нас
Новини
Обговорення
Оголошення
База знань
Пошук
Карта сайту
Коментарі
Інтерв'ю
Аналітика
Рейтинги
Поиск по сайту

Обговорення / Коментарі / Коментарі

Україна активно працює над відновленням авіасполучення з Києва та Львова

Версия для печати Версия для печати
18.01.2024 

Україна докладає значних зусиль для відновлення авіасполучення з Києва та Львова, повідомив заступник голови Офісу президента України Ростислав Шурма на панельній дискусії в Українському домі в Давосі в четвер.

"Я можу сказати, що ми дуже інтенсивно працюємо над відновленням авіасполучення в Україні... Обов'язково зробимо все можливе, щоб це реалізувати", — заявив він.

За словами Шурми, наявність надійної логістики, транспортного сполучення, особливо авіасполучення, це фундаментально важливі елементи ділової та інвестиційної діяльності країни.

"Якщо інвестори і бізнесмени не зможуть комфортно і швидко добиратися до потрібних їм місць, вони не прийдуть і нічого не зроблять", — констатував заступник голови ОП.

У відповідь на запитання, чи справді влада України розглядає питання про відкриття аеропортів у Києві (міжнародний аеропорт "Бориспіль") та Львові, він сказав, що обидва аеропорти розглядаються, але водночас "основний фокус" спрямований на "Бориспіль".

Щодо можливості відновлення авіасполучення влітку Шурма сказав, що не готовий назвати конкретні терміни.

"Послухайте, у нас є внутрішня "дорожня карта" і графік. Ви маєте рацію, але я не хочу називати якісь конкретні терміни... Якби це залежало тільки від нас. Можливо, я був би готовий публічно взяти на себе зобов'язання, але думаю, що частка нашої домашньої роботи тут не більше 20%", — заявив він, додавши, що можливість відновлення авіасполучення в Україні залежить від рішень міжнародних партнерів, незалежних регуляторів, страхових компаній. Крім того, успіх цього рішення залежатиме, зокрема, і від здатності України забезпечити фізичну безпеку польотів.

"Наша команда і військові тісно співпрацюють з ізраїльськими колегами для вивчення їхнього досвіду. Ми абсолютно впевнені, що нам це вдасться", — заявив заступник голови ОП.

Крім того, сказав він, не менш важливим є отримання схвалення європейського регулятора IATA і пошук надійних страхових механізмів, щоб лізингодавці змогли без побоювань надати повітряні судна.

"І тут перед нами стоїть те саме завдання: створити правильні інструменти ризику, щоб авіакомпанії могли літати до Києва, який ми плануємо відкрити", — підсумував Шурма.

У середині 2023 року ірландська Ryanair повідомила, що не виключає відновлення невеликої кількості рейсів в Україну за умови успішних переговорів країни про часткове відкриття повітряного простору.

Про намір серед перших відновити польоти з України, щойно це буде дозволено, заявили і в українській авіакомпанії SkyUp Airlines.

Источник:  Інтерфакс-Україна

«« Вернуться на первую страницу разделаАдміністрація сайту не завжди поділяє думку авторів чиї статті розміщені на ресурсі.
При використанні матеріалів сайту гіперпосилання www.insurancebiz.org обов'язкове.
© 2006-2024 Асоціація Страховий Бізнес