На главную страницу
 
Головна
Про нас
Новини
Обговорення
Оголошення
База знань
Пошук
Карта сайту
Коментарі
Інтерв'ю
Аналітика
Рейтинги
Поиск по сайту

Обговорення / Коментарі / Коментарі

WTW представила параметричне страхування екосистем коралових рифів

Версия для печати Версия для печати
06.02.2024 

WTW представила інноваційний параметричний страховий поліс, розроблений для захисту екосистем коралових рифів у групі Лау в південній частині Тихого океану.

Це новаторське страхове рішення розроблено для протистояння зростаючим загрозам для коралових рифів островів Лау, які посилюються внаслідок таких явищ, пов'язаних зі зміною клімату, як підвищення рівня моря, потепління океану, закислення та тропічні циклони.

Погіршення стану цих коралових рифів не лише становить екологічну небезпеку, але й загрожує засобам до існування корінного населення Лау, яке залежить від цих екосистем як для існування, так і для економічної діяльності.

Визнаючи гостру потребу в ефективних стратегіях пом'якшення кліматичних ризиків у регіоні, особливо для безцінних природних активів, таких як коралові рифи, WTW ініціювала партнерство з фіджійським Фондом Ватувара (VVF) та компанією BHP.

Ця співпраця призвела до розробки індивідуального страхового рішення, спеціально розробленого для задоволення унікальних потреб островів Лау. Ця програма, що фінансується за рахунок соціальних інвестиційних ініціатив BHP, має на меті надати оперативну фінансову підтримку для протидії впливу циклонів та сприяти зусиллям громад з відновлення рифів, що здійснюються під керівництвом громади.

Страховий поліс базується на тригерному механізмі, що забезпечує швидку виплату коштів після циклонічних руйнувань.

Це полегшує негайну оцінку пошкодження рифів і прискорює надання необхідної допомоги у відновленні. Крім того, програма пропонує критично важливу підтримку місцевим громадам через проекти продовольчої та водної безпеки, спрямовані на задоволення нагальних потреб після стихійного лиха та зміцнення стійкості до нього.

Спочатку страхове покриття охоплюватиме такі визначні місця, як острів Ватувара, Яката та Кайбу, з перспективою розширення в майбутньому на інші об'єкти в межах морського ландшафту Лау.

Сара Конвей, директор WTW та керівник відділу стійкості екосистем, висловила подяку компанії BHP за її вирішальну роль у розробці та реалізації першої програми страхування коралових рифів на Фіджі.

Спираючись на великий досвід WTW у реалізації подібних ініціатив по всьому світу, Конвей підкреслив інноваційний підхід програми до інтеграції швидкого відновлення рифів з механізмами підтримки громад, що сприяє підвищенню стійкості як екосистеми, так і залежних від неї популяцій.

Кеті Міллер, директор Фонду Ватувара, високо оцінила параметричну політику за її здатність забезпечити швидкий фінансовий доступ після циклону, сприяючи зусиллям громади з відновлення рифів у Північному Лау.

Вона підкреслила важливість таких ініціатив у розбудові довгострокової стійкості до зростаючої частоти і суворості екстремальних погодних явищ та інших антропогенних викликів.

Ешлі Престон, керівник відділу кліматичної стійкості компанії BHP, підкреслила, що інвестиції BHP у продукт параметричного страхування є стратегічним кроком, спрямованим на збереження коралових рифів та підтримку місцевих громад у північній групі Лау на Фіджі.

Цей проект відповідає більш широким зобов'язанням BHP щодо боротьби зі зміною клімату, збереження природи та розширення прав і можливостей громад.

Ахолоту Палу, генеральний директор PCRIC, високо оцінив відповідність ініціативи місії PCRIC щодо підвищення стійкості до стихійних лих та покращення фінансового менеджменту серед тихоокеанських острівних громад.

Він визнав внесок Фонду Ватувара у збереження рифів та розширення прав і можливостей громад ключовим для національних інтересів та пріоритетів розвитку Фіджі, особливо в контексті Стратегії Блакитного Тихого океану та зусиль з адаптації до зміни клімату.

Автор:  Nataly Kramer
Джерело:  Beinsure
URL статті:  https://beinsure.com/news/wtw-parametric-insurance-coral-reef/

«« Вернуться на первую страницу разделаАдміністрація сайту не завжди поділяє думку авторів чиї статті розміщені на ресурсі.
При використанні матеріалів сайту гіперпосилання www.insurancebiz.org обов'язкове.
© 2006-2024 Асоціація Страховий Бізнес