На главную страницу
 
Головна
Про нас
Новини
Обговорення
Оголошення
База знань
Пошук
Карта сайту
Коментарі
Інтерв'ю
Аналітика
Рейтинги
Поиск по сайту

Обговорення / Коментарі / Коментарі

Інвестори суден США та Великобританії постраждали від різкого зростання страхування Червоного моря

Версия для печати Версия для печати
07.02.2024 

Військові страховики підвищили премії, які вони стягують з американських, британських та ізраїльських фірм, на 50% для суден, що проходять через Червоне море, а деякі провайдери уникають такого бізнесу через обстріли суден єменськими повстанцями-хуситами, повідомляють джерела.

Напади пов'язаних з Іраном хуситів з листопада сповільнили торгівлю між Азією і Європою і занепокоїли великі держави. Хусити кажуть, що діють на знак солідарності з палестинцями, оскільки війна Ізраїлю проти бойовиків ХАМАС в Газі триває.

Багато компаній вирішили змінити маршрути кораблів навколо південної Африки, хоча деякі судна все ще ходять через Червоне море.

За словами Девіда Сміта, керівника відділу страхування каско і морських ризиків страхового брокера McGill and Partners, судна, що мають зв'язок з США, Великобританією або Ізраїлем, тепер платять на 25-50% більше надбавки за військовий ризик, ніж інші судна, які проходять через Червоне море.

Два джерела в страховій індустрії сказали, що судна, які мають зв'язок з США, Великобританією або Ізраїлем, будуть платити вищу ставку, навіть вище 50%.

"Кораблі, які досі мали проблеми, майже всі мають певний елемент ізраїльської, американської чи британської власності", — сказав Маркус Бейкер, керівник відділу морських і вантажних перевезень страхового брокера Marsh.

Бейкер сказав, що для захисту інтересів Великобританії, США та Ізраїлю вводяться "виключаючі формулювання".

"Ми бачимо це, але не скрізь, тому що, безумовно, є ринки, які не застосовують такі формулювання".

Обидва джерела повідомили, що деякі страхові компанії поки що уникають покриття такого бізнесу.

В одному з найсерйозніших інцидентів танкер, що експлуатувався британською компанією, вантаж якої належав міжнародному сировинному трейдеру Trafigura, був уражений ракетою, що спричинило пожежу на борту, яку вдалося загасити.

Автор:  Jonathan Saul, Carolyn Cohn
Источник:  Reuters
URL статьи:  https://www.reuters.com/business/us-uk-ship-investors-hit-by-soaring-red-sea-insurance-sources-2024-02-07/

«« Вернуться на первую страницу разделаАдминистрация сайта не всегда разделяет мнение авторов чьи статьи размещены на ресурсе.
При использовании материалов сайта гиперссылка www.insurancebiz.org обязательна.
© 2006–2009 Ассоциация Страховой Бизнес