На главную страницу
 
Головна
Про нас
Новини
Обговорення
Оголошення
База знань
Пошук
Карта сайту
Коментарі
Інтерв'ю
Аналітика
Рейтинги
Поиск по сайту

Обговорення / Коментарі / Коментарі

Інфляція, кліматичні та юридичні ризики серед головних проблем для європейських P&C страховиків у 2024 р. — Moody's

Версия для печати Версия для печати
20.02.2024 

Інфляція претензій і підвищена вразливість до погодних явищ стануть "основними кредитними ризиками" для європейських страховиків майна і від нещасних випадків (P&C) у 2024 році, зазначається в новому звіті Moody's, повідомляє сайт Reinsurance News.

На думку аналітиків Moody's, інфляція споживчих цін знижується, але підвищення заробітної плати "сприятиме подальшому зростанню" витрат за страховими випадками. Зі свого боку, страховикам P&C, як повідомляється, доведеться проштовхувати подальше підвищення цін, щоб компенсувати це.

У Moody's підкреслили, що це буде особливо складно для автостраховиків на фрагментованих і конкурентних ринках, особливо в Німеччині та Франції.

Також аналітики рейтингового агентства також зазначили, що первинні страховики не купували додатковий захист від кліматичних явищ під час подовження перестрахування в січні 2024 року на тлі "зростаючих збитків від катастроф в усьому світі", що зробило перестрахувальний захист значно дорожчим.

"Це робить їх уразливими перед повторенням ситуації 2023 року, коли в деяких країнах вони поглинули більшу частину рахунків за претензіями, пов'язаними з погодою, вищими за середні", – пояснюється у звіті.

Moody's зазначає, що перестраховики стали неохоче забезпечувати покриття частих подій середнього розміру, таких як град.

"За нашими оцінками, утримання ризиків європейських страховиків зросло в середньому на 10% для більшості катастрофічних подій, при цьому темпи утримання зростають найшвидше для малочастотних подій", — додало Moody's.

Источник:  Інтерфакс-Україна

«« Вернуться на первую страницу разделаАдміністрація сайту не завжди поділяє думку авторів чиї статті розміщені на ресурсі.
При використанні матеріалів сайту гіперпосилання www.insurancebiz.org обов'язкове.
© 2006-2024 Асоціація Страховий Бізнес