На главную страницу
 
Головна
Про нас
Новини
Обговорення
Оголошення
База знань
Пошук
Карта сайту
Коментарі
Інтерв'ю
Аналітика
Рейтинги
Поиск по сайту

Обговорення / Коментарі / Коментарі

Як працює інвестиційне страхування життя?

Версия для печати Версия для печати
09.04.2024 

Накопичувальне або інвестиційне страхування життя – це своєрідний фінансовий інструмент. Він поєднує в собі страховий захист і можливість збільшувати свої накопичення через інвестиції. На відміну від класичного варіанту, страхування життя з інвестиційною складовою допомагає накопичити певну суму до кінця дії договору.

Принцип роботи страхування життя

У кожної страхової компанії алгоритми оформлення накопичувального страхування можуть трохи змінюватися. Розберемо принципи на основі правил страховика ARX:

  • Ви обираєте умови договору: валюта, розмір внесків, бажана сума накопичень.
  • Ви поступово поповнюєте рахунок, сплачуєте внески регулярно або разово за весь обумовлений період.
  • На вашому рахунку починає збільшуватися сума за рахунок інвестиційного доходу, його виплачують наприкінці терміну разом із сумою накопичень.

Таким чином ви страхуєте своє життя. Якщо настає страховий випадок, то компанія виконує свої зобов'язання. Якщо ж випадок не настає, поки діє договір, то після його закінчення ви отримуєте і свій внесок, і прибуток.

Оформляти страховку не складно. Вам не потрібно збирати пакети документів: достатньо паспорта та ідентифікаційного коду.

Чому інвестиційне страхування – це корисно?

Основна перевага інвестиційного страхування полягає саме в поєднанні звичайної страховки життя і можливості накопичувати капітал. Можна розглядати цей фінансовий інструмент як повну заміну або доповнення до депозиту. Зазвичай депозити кладуть строком на один рік, а тут часові рамки більші – від п'яти років.

П'яти років вистачає на те, щоб накопичити на:

  • навчання дітей;
  • купівлю квартири або машини;
  • забезпечення старості батьків;
  • відкриття власного бізнесу.

Інвестиції страховика проходять у рамках українського законодавства. Тож накопичувальне страхування з інвестиційними інструментами – вигідне рішення для всіх, хто хоче отримати пасивний дохід або сформувати надійну фінансову подушку на майбутнє.

Источник:  РЕАЛ
URL статьи:  https://real-vin.com/kak-rabotaet-investicionnoe-strahovanie-zhizni

«« Вернуться на первую страницу разделаАдміністрація сайту не завжди поділяє думку авторів чиї статті розміщені на ресурсі.
При використанні матеріалів сайту гіперпосилання www.insurancebiz.org обов'язкове.
© 2006-2024 Асоціація Страховий Бізнес