На главную страницу
 
Головна
Про нас
Новини
Обговорення
Оголошення
База знань
Пошук
Карта сайту
Коментарі
Інтерв'ю
Аналітика
Рейтинги
Поиск по сайту

Обговорення / Коментарі / Коментарі

Парламент схвалив законопроект про безпілотні авто: новий етап для автомобільного страхування в Британії

Версия для печати Версия для печати
07.06.2024 

Законопроект про автоматизовані (безпілотні) транспортні засоби завершив свій парламентський шлях через британський парламент, і тепер документ має отримати королівську санкцію.

Асоціація британських страховиків (ABI) привітала прийняття цього законопроекту:

"Це ставить Великобританію на шлях до світового лідерства у використанні технології безпілотних автомобілів. Британські автомобільні страховики давно підтримують розвиток автоматизованих транспортних засобів, включаючи активне страхування випробувань для розвитку цієї технології, а також підтримку створення та просування цього законопроекту на кожному етапі".

Експерти галузі зауважують,що потрібно додатково розглянути питання безпеки та кібербезпеки. Критично важливо, щоб страховики мали доступ до відповідних даних для підтримки впровадження технології безпілотних автівок.

Ми з нетерпінням чекаємо продовження співпраці з урядом та іншими зацікавленими сторонами з цих питань, щоб ми всі могли повною мірою використовувати захоплюючі можливості, які представляють автоматизовані транспортні засоби."

«« Вернуться на первую страницу разделаАдміністрація сайту не завжди поділяє думку авторів чиї статті розміщені на ресурсі.
При використанні матеріалів сайту гіперпосилання www.insurancebiz.org обов'язкове.
© 2006-2024 Асоціація Страховий Бізнес