На главную страницу
 
Головна
Про нас
Новини
Обговорення
Оголошення
База знань
Пошук
Карта сайту
Коментарі
Інтерв'ю
Аналітика
Рейтинги
Поиск по сайту

Обговорення / Коментарі / Коментарі

Фінів на електросамокатах зобов’язали страхуватися

Версия для печати Версия для печати
07.06.2024 

У міру поширення електросамокатів, у багатьох країнах для них встановлюють такі ж самі правила регулювання, як і для іншого автотранспорту. У Фінляндії пішли ще далі.

Так, відтепер фіни мають страхувати свої електросамокати, як це роблять власники автомобілів, повідомляє "Закон і Бізнес".

Електросамокат для приватного використання необхідно застрахувати, якщо він важить понад 25 кілограмів і може розганятися до швидкості більше 25 км/год. За відсутності страховки використовувати самокат забороняється.

Страхувати також доведеться і всі орендні електросамокати незалежно від їхньої ваги та швидкості.

У разі аварії страхова компанія відшкодує водієві лише первинні медичні витрати. Однак якщо людина, яка керувала електросамокатом, завдасть шкоди стороннім особам – наприклад, пішоходові, – потерпілому заплатять гроші в повному обсязі.

У Європі все частіше порушують питання про те, чи потрібні взагалі прокатні електросамокати на міських вулицях. Наприклад, цього року парижани проголосували на референдумі за заборону прокатних електросамокатів у місті. Цим шляхом пішли і на Мальті.

Источник:  Закон і Бізнес
URL статьи:  https://zib.com.ua/ua/161690-finiv_na_elektrosamokatah_zobovyazali_strahuvatisya.html

«« Вернуться на первую страницу разделаАдміністрація сайту не завжди поділяє думку авторів чиї статті розміщені на ресурсі.
При використанні матеріалів сайту гіперпосилання www.insurancebiz.org обов'язкове.
© 2006-2024 Асоціація Страховий Бізнес