На главную страницу
 
Головна
Про нас
Новини
Обговорення
Оголошення
База знань
Пошук
Карта сайту
Коментарі
Інтерв'ю
Аналітика
Рейтинги
Поиск по сайту

Обговорення / Коментарі / Коментарі

П'ять способів, як вбудоване страхування змінює галузь важкого машинобудування

Версия для печати Версия для печати
27.06.2024 

Галузь важкого машинобудування переживає цифрову трансформацію, яка частково підтримується вбудованим страхуванням. Ці рішення пропонують страхування операційних ризиків, відповідальності перед третіми особами, поломки обладнання та інших подій у точці продажу або оренди обладнання. Інтегруючи відповідне страхування в продукти та послуги, виробники оригінального обладнання (OEM), лізингові компанії та дилерські центри змінюють спосіб управління ризиками та надання цінності клієнтам. Ось п'ять способів, якими вбудоване страхування змінює галузь важкого машинобудування:

1. Пом'якшення вартісних наслідків поломки обладнання

Поломки обладнання можуть мати серйозні фінансові та операційні наслідки для підприємств важкого машинобудування. За однією з оцінок, незаплановані простої коштують промисловим виробникам до 50 мільярдів доларів США на рік. Основною причиною цих простоїв є поломка обладнання, причому середній виробник стикається з 800 годинами простою щорічно. Ці непродуктивні години призводять до втрати доходу, а також спричиняють додаткові витрати, пов'язані з робочою силою, марнотратством матеріалів і зниженням виробничих потужностей.

Вбудовані страхові рішення можуть допомогти зменшити ці ризики, надаючи комплексне покриття на випадок поломки обладнання – мінімізуючи операційні перебої та пов'язані з ними фінансові наслідки. Інтегруючи страхування в продукт або послугу, виробники обладнання, дилери та лізингові компанії можуть забезпечити захист своїх клієнтів від непередбачуваних витрат на ремонт обладнання.

При використанні орендованого обладнання в проекті підрядники можуть нести відповідальність за будь-яке пошкодження техніки, оскільки деякі кредитори не мають покриття, включеного в поліси їхніх підрядників.

2. Забезпечення профілактичного обслуговування та скорочення часу простою

Вбудоване страхування виходить за рамки традиційного покриття, використовуючи дані, зібрані під час наскрізної подорожі клієнта, щоб забезпечити прогнозоване технічне обслуговування та скоротити час простою. Збираючи та аналізуючи дані в режимі реального часу за допомогою телематики (метод моніторингу автомобілів, вантажівок та обладнання з використанням технології GPS) та датчиків Інтернету речей (IoT), компанії можуть відстежувати стан обладнання, виявляти потенційні проблеми та планувати технічне обслуговування до того, як станеться поломка.

Використання превентивного технічного обслуговування для складного обладнання є ключовим фактором для зменшення потенційних витрат на виплату страхових відшкодувань та отримання преміальних знижок на добре обслуговуване обладнання під час оновлення, які можуть бути передані кінцевому користувачеві. Крім того, телематичні дані, пов'язані з технічним обслуговуванням, можуть бути використані для прогнозування збитків. Ці дані можуть допомогти прискорити процес затвердження страхових випадків, оскільки система затвердження очікує, що страховик або сторонній адміністратор надішле заяву на відшкодування збитків.

3. Забезпечення довгострокових переваг індивідуального покриття

Телематика відіграє вирішальну роль у забезпеченні персоналізованого вбудованого страхового покриття на основі використання обладнання в галузі важкого машинобудування. Збираючи в режимі реального часу дані про використання обладнання, поведінку оператора та умови навколишнього середовища, компанії можуть пропонувати вбудовані страхові поліси, пристосовані до індивідуальних профілів ризику.

Наприклад, виробники обладнання можуть використовувати телематичні дані, щоб пропонувати вбудовані страхові поліси, які відображають конкретну поведінку водія і моделі використання кожного оператора, а не загальні припущення. Пропагуючи безпечніші методи роботи, це може призвести до надійної оцінки ризиків і ціноутворення, що принесе користь як страховику, так і клієнту.

4. Посилення цілей сталого розвитку

Для інвесторів, клієнтів та виробників вбудоване страхування може бути частиною стратегії впровадження більш сталих практик для задоволення вимог регулятора, зокрема, через наступні причини:

  • Партнерство зі страховими компаніями з рейтингом А, які беруть на себе зобов'язання вирішувати екологічні, соціальні та управлінські (ESG) проблеми.
  • Доступ до інструментів оцінки ESG-ризиків, які допомагають відстежувати показники ESG постачальників, що беруть участь у програмі страхування.
  • Використання технології Інтернету речей для підвищення операційної ефективності та енергоефективності.

5. Економія часу

Спрощуючи процес отримання страхового покриття для підрядників, вбудоване страхування може заощадити значний час та зусилля на пошук страхової компанії. Програма страхування інтегрована в платформу фінансового лізингу, що полегшує доступ до неї та отримання комплексного страхового покриття, адаптованого для підрядників та покупців важкої техніки. Це гарантує, що в разі поломки, крадіжки або нещасного випадку, прибуток підрядника буде захищений від фінансових наслідків.

Висновок

З розвитком галузі важкого машинобудування вбудоване страхування, ймовірно, відіграватиме ключову роль у формуванні майбутнього управління ризиками, клієнтського досвіду та операційної досконалості. Програми вбудованого страхування спрощують процес закупівлі страхових послуг, надаючи підрядникам душевний спокій, що дозволяє їм зосередитися на своїй основній діяльності. Маючи доступ до комплексного страхового покриття, підрядники можуть зменшити потенційні ризики та захистити свою фінансову стабільність.

Джерело:  Marsh
URL статті:  https://www.marsh.com/en/services/affinity/insights/five-ways-embedded-insurance-is-changing-the-heavy-machinery-industry.html

«« Вернуться на первую страницу разделаАдміністрація сайту не завжди поділяє думку авторів чиї статті розміщені на ресурсі.
При використанні матеріалів сайту гіперпосилання www.insurancebiz.org обов'язкове.
© 2006-2024 Асоціація Страховий Бізнес