На главную страницу
 
Головна
Про нас
Новини
Обговорення
Оголошення
База знань
Пошук
Карта сайту
Коментарі
Інтерв'ю
Аналітика
Рейтинги
Поиск по сайту

Обговорення / Коментарі / Коментарі

Кліматична відповідальність та страхування

Версия для печати Версия для печати
01.07.2024 

Ризик кліматичної відповідальності може вплинути на вас так, що ви можете не передбачити. Зрозумійте деякі ключові тенденції в сучасному ландшафті кліматичної відповідальності та моменти, які слід враховувати як ризик-менеджеру.

Оскільки глобальний клімат продовжує змінюватися, компанії та приватні особи стикаються зі зростаючими викликами в управлінні та зменшенні ризиків, пов'язаних з екстремальними погодними явищами, підвищенням рівня моря та іншими явищами, пов'язаними зі зміною клімату. Сфера кліматичної відповідальності змінюється в усьому світі, і перебої в роботі можуть вимагати серйозних змін у бізнесі.

У цій брошурі ви знайдете:

  1. Розуміння кліматичної відповідальності: Отримайте чітке розуміння концепції кліматичної відповідальності та її наслідків для бізнесу, урядів і приватних осіб. Вивчіть нормативно-правову базу, що стосується кліматичної відповідальності, та потенційні фінансові наслідки.
  2. Оцінка кліматичних ризиків: Дізнайтеся, як визначити та оцінити кліматичні ризики, характерні для вашої галузі чи регіону.
  3. Кращі практики та тематичні дослідження: Ознайомтеся з реальними прикладами організацій, які успішно управляють кліматичними ризиками та відповідальністю. Вивчіть їхній досвід та отримайте уявлення про найкращі практики управління кліматичними ризиками та страхування.

Кліматична відповідальність та страхування. Завантажити звіт

Джерело:  Marsh
URL статті:  https://www.marsh.com/en/risks/climate-change-sustainability/insights/climate-liability-insurance-guidance.html

«« Вернуться на первую страницу разделаАдміністрація сайту не завжди поділяє думку авторів чиї статті розміщені на ресурсі.
При використанні матеріалів сайту гіперпосилання www.insurancebiz.org обов'язкове.
© 2006-2024 Асоціація Страховий Бізнес