Технологія штучного інтелекту допомагає страховим компаніям оптимізувати комунікацію з клієнтами, зберігаючи при цьому узгодженість і відповідність стандартам.
У сучасному стрімкому цифровому світі страхові агенції постійно шукають шляхи покращення клієнтського досвіду та задоволення попиту на швидке обслуговування. На жаль, агенти витрачають багато часу на рутинну роботу з обслуговування клієнтів.
Щодня агенти витрачають 60% свого часу на завдання, пов'язані з обслуговуванням клієнтів. Сюди входить пошук потрібної інформації про рахунки клієнтів, аналіз цієї інформації, передача її клієнтам і заповнення прогалин у знаннях, щоб клієнт дійсно розумів, що він отримує. Це може становити близько п'яти годин на день! Це дуже багато дійсно цінного часу, який втрачається. Це не лише сповільнює час реагування на запити клієнтів, але й відволікає агентів від більш цінної взаємодії з клієнтами.
На щастя, технології відіграли важливу роль у зміні способу обслуговування рахунків і розвинулися, щоб задовольнити потреби клієнтів, які постійно змінюються. Штучний інтелект дає можливість зробити ще один крок у цьому напрямку.
Існує безліч способів інтеграції штучного інтелекту в маркетингові та сервісні робочі процеси, що, зрештою, дозволить агентам зосередитися на тому, що має найбільше значення: побудові відносин і наданні персоналізованих консультацій. Оскільки більшість із нас знайомі з чат-ботами, доповненими штучним інтелектом, для автоматизації управління претензіями та генеративним штучним інтелектом для створення контенту, давайте піднімемося на щабель вище і подивимося, як ШІ можна використовувати в комунікації з клієнтами, щоб забезпечити узгодженість і відповідність вимогам. Використання штучного інтелекту для виконання цих завдань заощадить час вашої команди та підвищить рівень задоволеності клієнтів.
Створіть бар'єри узгодженості
Тон і стиль комунікацій вашого агентства може відрізнятися залежно від того, хто надсилає електронні листи. Деякі представники відділу по роботі з клієнтами можуть використовувати більш офіційний тон, в той час як інші пишуть клієнтам, як друзям. Одні можуть надавати багато деталей, тоді як інші вважають, що електронні листи мають бути короткими і по суті. Це може розчаровувати ваших клієнтів. Вони прагнуть послідовності і хочуть взаємодіяти з вашим агентством так, ніби бренд – це єдина людина, якій можна довіряти.
Штучний інтелект може забезпечити захист ваших комунікацій, гарантуючи, що вони залишатимуться послідовними незалежно від того, хто їх надсилає. Він може визначати тон електронного листа і пропонувати зміни, які допоможуть йому відповідати стандартам бренду, встановленим вашим агентством. ШІ також може допомогти представнику клієнта правильно сформулювати інформацію, щоб її було легше зрозуміти.
Використовуйте штучний інтелект для забезпечення узгодженості у спілкуванні з клієнтами, і це зробить їх щасливими. Вони оцінять рівний тон і легко сприйматимуть інформацію, якою ви ділитеся. Зрештою, інформація не принесе вашим клієнтам ніякої користі, якщо вони її не розуміють! Ваша команда також буде щасливішою, тому що ШІ заощадить час і зусилля на створення такої послідовності. До появи штучного інтелекту вашій команді доводилося вручну перевіряти тональність і довжину листів, але тепер вони можуть зробити це одним натисканням кнопки. Це безпрограшний варіант для клієнтів і співробітників!
Залучайте фактчекерів для перевірки дотримання трудового законодавства
Комплаєнс має вирішальне значення для будь-якого бізнесу, що має справу з конфіденційною інформацією. Це особливо актуально для страхових агентств, чиї системи містять конфіденційну ідентифікаційну та медичну інформацію. Розкриття інформації у вашій системі управління агентством (AMS) не лише засмутить ваших клієнтів, але й може мати для них дорогі наслідки. Такі речі, як неправильно виставлені рахунки, викрадена інформація про банківські рахунки та крадіжка особистих даних, створять фінансові проблеми і, безумовно, не приведуть до задоволених клієнтів. Однак ваші агенти – люди, тому помилки можуть траплятися. В електронному листі легко ввести неправильні цифри або вказати невірну інформацію про клієнта. Ось чому вкрай важливо використовувати технології, щоб захиститися від таких помилок.
Уявіть собі ШІ-агентів як ваших фактчекерів комплаєнсу. Ці інструменти можуть використовувати інформацію з вашої AMS, щоб переконатися, що ви ділитеся лише тією інформацією, якою хочете поділитися. Вони навіть можуть позначати інформацію, яка може належати іншому клієнту. Агентам більше не потрібно турбуватися про те, що вони передадуть конфіденційну інформацію не тій людині. Це не тільки вбереже вашу агенцію від наслідків дорогих проблем E&O, але й заощадить час вашої команди на ручну подвійну та потрійну перевірку цієї інформації. А головне, ваші клієнти будуть задоволені, знаючи, що їхня інформація надійно захищена.
Зробіть штучний інтелект своїм партнером по роботі з клієнтами
Штучний інтелект пропонує безліч можливостей для страхових агентств, які прагнуть підвищити рівень обслуговування клієнтів. Стратегічно впроваджуючи інструменти, доповнені штучним інтелектом, у процес спілкування з клієнтами, агентства можуть звільнити цінний час для своїх агентів, щоб зосередитися на побудові міцних відносин з клієнтами та наданні персоналізованих консультацій. Хоча важливо усвідомлювати потенційні виклики і розчарування, пов'язані з ШІ, переваги підвищення ефективності, поліпшення клієнтського досвіду і розширення можливостей для зростання роблять ШІ безцінним інструментом для досягнення успіху.