На главную страницу
 
Головна
Про нас
Новини
Обговорення
Оголошення
База знань
Пошук
Карта сайту
Коментарі
Інтерв'ю
Аналітика
Рейтинги
Поиск по сайту

Обговорення / Коментарі / Коментарі

Страхові лідери створюють нові навички та кар'єрні шляхи, щоб залишатися актуальними

Версия для печати Версия для печати
16.05.2025 

Інноваційні страхові компанії вирізняються тим, що переосмислюють себе за допомогою передових технологій та аналітики, згідно з нещодавно оприлюдненим дослідженням, проведеним консалтинговою компанією The Josh Bersin Company, що спеціалізується на управлінні персоналом.

Дослідження показало, що страхові компанії визнають, що перехід від ретроспективних до проактивних стратегій управління ризиками має вирішальне значення для кращого управління непередбачуваними ризиками.

Галузь переходить від традиційного зниження ризиків до проактивних, заснованих на даних, інтегрованих у цифрові технології партнерств, де страховики впроваджують послуги в різних галузях, розширюють точки контакту зі споживачами та створюють канали прямої взаємодії, водночас вирішуючи проблему історичного недоінвестування в штучний інтелект, блокчейн та Інтернет речей.

У звіті досліджується, як найбільш передові організації-лідери у світовому страховому секторі з ринковою вартістю 10 трильйонів доларів розвивають свої моделі лідерства, трансформують стратегії найму та адаптуються до швидкозмінних споживчих настроїв.

Команда проаналізувала закономірності, отримані з мільярдів точок даних про навички в страховому секторі, в рамках поточного проекту Global Workforce Intelligence (GWI), розробленого в партнерстві з постачальником аналітики талантів Eightfold AI.

Ініціатива GWI поєднує дані, отримані за допомогою штучного інтелекту, з думками керівників відділів кадрів світових страхових компаній, щоб визначити лідерів – компанії, які випереджають конкурентів за рахунок узгодження кадрових стратегій з ключовими бізнес-викликами.

Страхові компанії-лідери лідирують, будуючи динамічні, орієнтовані на споживача та керовані даними організаційні моделі. Згідно з дослідженням, вони використовують аналітику талантів для ефективного підбору персоналу, скорочення часу найму та пошуку кандидатів з потрібними навичками і здатністю до адаптації. Вони також застосовують стратегії суміжних навичок для створення ефективних планів перекваліфікації та кар'єрного зростання.

"Галузь стикається зі значними викликами у прийнятті рішень на основі даних та прогнозуванні непередбачуваних ризиків, але уроки можна і потрібно винести з досвіду лідерів ринку, які організовують і працюють таким чином, щоб підвищити свою адаптивність", – зазначила Стелла Іоанніду, старший директор з досліджень.

Лише 9 відсотків страхової робочої сили зайняті в цифрових і технологічних сферах, тоді як 47 відсотків – у сфері продажів і маркетингу. Як наслідок, галузь все ще значною мірою покладається на ручні процеси і має низький рівень впровадження аналітики даних. Водночас роботодавці отримують вигоду від високої кар'єрної лояльності, низької плинності кадрів і високої задоволеності, що є перевагою для CHRO і довгострокового планування, але зараз створює нагальну потребу в підвищенні кваліфікації персоналу в галузі цифрових технологій, дизайну продуктів, штучного інтелекту та інших нових навичок.

Страхові компанії-лідери впроваджують нові технології та здійснюють стратегічні кадрові та організаційні зміни, щоб задовольнити цю потребу.

Дослідження підкреслює узгоджені зусилля, спрямовані на створення хабів талантів, партнерство з провідними університетами та наймання адаптивних, високопотенційних талантів – особливо в галузі технологій та ризиків – для стимулювання внутрішніх змін.

Дослідження показало, що Pacesetters також розробляють кар'єрні шляхи, засновані на навичках, і роблять підвищення кваліфікації привабливим і доступним.

Найбільш просунуті Pacesetters впроваджують цифрових двійників та віртуальну реальність, щоб зберегти інституційні знання на посадах з рідкісними навичками.

З комерційної точки зору, страхові Pacesetters трансформують доступ до продуктів, впроваджуючи страхування в інші галузі, завдяки новоствореним продуктовим командам та оновленим споживчим цифровим каналам, що є першими кроками для цього сектору.

Хоча більшість страховиків не поспішають інвестувати в штучний інтелект, лідери галузі визнають, що відставання в адаптивності може дорого коштувати, і що впровадження нових технологій має важливе значення для збереження конкурентоспроможності в 2020-х роках і надалі.

"Страхування – це ландшафт, що дозрів для змін, і вражає, наскільки агресивно деякі з лідерів ринку намагаються залишатися актуальними", – сказав Джош Берсін, глобальний галузевий аналітик і генеральний директор. "Проблема полягає в тому, що багато гравців ризикують залишитися позаду, якщо вони не почнуть застосовувати нові підходи до використання технологій, навичок та управління талантами, як це роблять їхні колеги, що задають темп".

Джерело:  Carrier Management
URL статті:  https://www.carriermanagement.com/news/2025/05/16/275344.htm

«« Вернуться на первую страницу раздела



Адміністрація сайту не завжди поділяє думку авторів чиї статті розміщені на ресурсі.
При використанні матеріалів сайту гіперпосилання www.insurancebiz.org обов'язкове.
© 2006-2025 Асоціація Страховий Бізнес