На главную страницу
 
Головна
Про нас
Новини
Обговорення
Оголошення
База знань
Пошук
Карта сайту
Коментарі
Інтерв'ю
Аналітика
Рейтинги
Поиск по сайту

Обговорення / Коментарі / Коментарі

Polis.ua першими в Україні інтегрували оплату полісів страхування криптовалютою

Версия для печати Версия для печати
26.07.2022 

Платформа онлайн страхування Polis.ua на хвилі диджиталізації страхування в Україні впровадили оплату страховок криптовалютою. Тепер кожен користувач BinancePay може оплатити поліс криптовалютою без виведення грошей.

Polis.ua перші в Україні впровадили оплату страховок за допомогою BinancePay.

Все більше людей користуються електронною валютою та мають криптогаманці. Відповідно зростає попит на оплату товарів та послуг криптовалютою. Також цьому сприяють й законодавчі ініціативи.

Крім оплати Visa, MasterCard і додатком Приват-24 стало можливо сплачувати страховки криптовалютою. Оплата напряму через BinancePay без виведення коштів дозволяє уникнути серйозної комісії. Оформлення страховки нічим не відрізняється від звичайної процедури – достатньо лише на етапі оплати обрати BinancePay.

Якщо вартість страхового поліса здається високою, тоді платіж можливо розділити на частини. Скористатися оплатою частинами можуть клієнти monobank, ПриватБанку та А-Банку. Також можливо сплатити частину накопиченими балами Fishka.

Источник:  Iнтерфакс-Україна
URL статьи:  https://ua.interfax.com.ua/news/press-release/848585.html

«« Вернуться на первую страницу разделаАдминистрация сайта не всегда разделяет мнение авторов чьи статьи размещены на ресурсе.
При использовании материалов сайта гиперссылка www.insurancebiz.org обязательна.
© 2006–2009 Ассоциация Страховой Бизнес