На главную страницу
 
Головна
Про нас
Новини
Обговорення
Оголошення
База знань
Пошук
Карта сайту
Коментарі
Інтерв'ю
Аналітика
Рейтинги
Поиск по сайту

Обговорення / Коментарі / Коментарі

Російські страхові компанії втратили гроші через атаки українських хакерів

Версия для печати Версия для печати
25.04.2023 

Українська IT-армія у квітні 2023 року організувала низку комплексних DDoS-атак на вебресурси та інфраструктуру страхових організацій у Росії, що призвело до серйозних порушень у роботі. Про це повідомляє Газета.ru.

За даними російських аналітиків StormWall, у квітні 2023 року кількість DDoS-атак на страхові компанії збільшилася втричі проти минулого року. Атаки були спрямовані на різні мережеві рівні та елементи інфраструктури страхових компаній, що ускладнювало їх виявлення і блокування.

В результаті страхові компанії Росії зазнали великих втрат через DDoS-атаки. Їхні сайти і застосунки були недоступні для клієнтів протягом декількох днів. Це вплинуло на їх репутацію і лояльність клієнтів, а також принесло великі фінансові втрати.

Источник:  LIGA.net
URL статьи:  https://tech.liga.net/ua/technology/novosti/rossiyskie-strahovye-kompanii-poteryali-dengi-iz-za-atak-ukrainskih-hakerov-rossmi

«« Вернуться на первую страницу разделаАдміністрація сайту не завжди поділяє думку авторів чиї статті розміщені на ресурсі.
При використанні матеріалів сайту гіперпосилання www.insurancebiz.org обов'язкове.
© 2006-2024 Асоціація Страховий Бізнес