На главную страницу
 
Головна
Про нас
Новини
Обговорення
Оголошення
База знань
Пошук
Карта сайту
Коментарі
Інтерв'ю
Аналітика
Рейтинги
Поиск по сайту

Обговорення / Коментарі / Коментарі

Тіньовий флот танкерів для Росії зник швидше, ніж з'явився — Bloomberg

Версия для печати Версия для печати
11.07.2023 

Флот танкерів індійської компанії Gatik скоротився вдесятеро та складається зараз лише з чотирьох суден.

Тіньовий флот танкерів, який створювався для транспортування російської нафти, скоротився вдесятеро. Про це пише Bloomberg.

За даними міжнародної морської бази даних Equasis, компанія Gatik Ship Management із Мумбаї наразі управляє флотом із чотирьох нафтових танкерів. Зазначається, що у квітні суден було 42, більшість із них було зібрано менш ніж за рік.

"Важко зрозуміти, що дійсно сталося з флотом. Судна, які більше не перебувають у комерційному управлінні Gatik, продовжують працювати з російською нафтою. Зараз вони перебувають під контролем цілої низки компаній, структура власності яких також незрозуміла", — пише Bloomberg.

Компанія Gatik опинилася під пильною увагою на початку цього року. Її флот, більша частина якого перевозила російську нафту, викликав багато запитань.

Частина флоту Gatik втратила доступ до галузевої страховки після того, як порушила цінову стелю на транспортування російської нафти. Після цього деякі кораблі компанії також втратили класифікацію в Lloyd's Register – ще одній ключовій службі, яка підтверджує основні технічні стандарти для суден.

Індійська Gatik Ship Management зі штаб-квартирою в Мумбаї мала флот сумарною ємністю понад 30 млн барелів. Майже всі судна вивозили нафту або нафтопродукти з російських портів.

У квітні цього року страховку для танкерів індійської компанії відкликав Американський клуб страховиків.

Источник:  NV
URL статьи:  https://biz.nv.ua/ukr/markets/tinoviy-flot-tankeriv-dlya-rf-skorotivsya-vdesyatero-ostanni-novini-50338117.html

«« Вернуться на первую страницу разделаАдминистрация сайта не всегда разделяет мнение авторов чьи статьи размещены на ресурсе.
При использовании материалов сайта гиперссылка www.insurancebiz.org обязательна.
© 2006–2009 Ассоциация Страховой Бизнес