На главную страницу
 
Головна
Про нас
Новини
Обговорення
Оголошення
База знань
Пошук
Карта сайту
Коментарі
Інтерв'ю
Аналітика
Рейтинги
Поиск по сайту

Обговорення / Коментарі / Коментарі

У Литві власників електросамокатів планують зобов'язати оформлювати страховку

Версия для печати Версия для печати
10.08.2023 

Міністерство фінансів Литви запропонувало зобов'язати власників електросамокатів оформлювати страховку на свої транспортні засоби, аналогічно до правила, яке діє для власників автомобілів.

Відповідна норма міститься в законопроєкті, зареєстрованому минулого тижня, пише "Європейська правда" з посиланням на LRT.

Положення цього закону поширюються на транспортні засоби – кожен автомобіль, трактор і самохідна машина, що підлягає обов'язковій реєстрації для використання на дорогах і має максимальну конструктивну швидкість понад 25 км/год або максимальну чисту масу понад 25 кг і максимальну конструктивну швидкість понад 14 км/год, – йдеться в документі.

Це означає, що власники електросамокатів, які наразі не підлягають реєстрації або страхуванню, повинні будуть оформити страховку, щоб мати змогу їздити вулицями.

Правило також поширюватиметься на інші мікромобільні транспортні засоби, такі як сігвеї.

Наразі обов'язковому страхуванню цивільно-правової відповідальності підлягають лише автомобілі, мотоцикли, причепи, трактори та інші подібні транспортні засоби.

Источник:  Європейська правда
URL статьи:  https://www.eurointegration.com.ua/news/2023/08/10/7167364/

«« Вернуться на первую страницу разделаАдміністрація сайту не завжди поділяє думку авторів чиї статті розміщені на ресурсі.
При використанні матеріалів сайту гіперпосилання www.insurancebiz.org обов'язкове.
© 2006-2024 Асоціація Страховий Бізнес