На главную страницу
 
Головна
Про нас
Новини
Обговорення
Оголошення
База знань
Пошук
Карта сайту
Коментарі
Інтерв'ю
Аналітика
Рейтинги
Поиск по сайту

Обговорення / Коментарі / Коментарі

Рушіями відбудови України буде іноземний малий і середній бізнес — президент СКУ

Версия для печати Версия для печати
09.11.2023 

Саме іноземний малий та середній, а не великий, бізнес має гнучкість, необхідну для активної відбудови України.

"Варто зрозуміти, що найліпшим партнером у відбудові України буде малий і середній бізнес. У розвинених країнах саме малий і середній бізнес створює основу економіки й забезпечує більшість робочих учкий та інноваційний, тож, на моє переконання, стане генератором економічної відбудови України", — сказав Грод.

За його словами, усі великі компанії, пенсійні фонди й подібне мають великі обмеження і, зважаючи на безпекову ситуацію в Україні, їм буде дуже важко інвестувати туди.

Грод додав, що СКУ закликає країни-партнери створювати програми страхування воєнних ризиків. "Жодна компанія не інвестуватиме в Україну, коли по ній б'ють ракетами і є загроза, що інвестиція за кілька хвилин буде знищена. Утім, інвестор буде готовий брати ризики, якщо знатиме, що платоспроможний іноземний уряд готовий забезпечити страхування", — зазначив він.

Президент СКУ наголосив, що з урахуванням цієї умови, інтерес канадських підприємців до України уже є. "По всьому світу регулярно відбуваються конференції з відбудови, які наші складові частини організації – переважно торговельні палати – організовують разом із українським урядом, бізнесом та асоціаціями", — підсумував він.

Як повідомлялося, під час візиту до Канади у вересні Президент Володимир Зеленський разом із прем'єр-міністром Джастіном Трюдо зустрівся у Торонто з канадськими підприємцями, зацікавленими в інвестуванні в Україну.

Автор:  Павло Грод
Источник:  Укрінформ
URL статьи:  https://www.ukrinform.ua/rubric-vidbudova/3784597-rusiami-vidbudovi-ukraini-bude-inozemnij-malij-i-serednij-biznes-prezident-sku.html

«« Вернуться на первую страницу разделаАдміністрація сайту не завжди поділяє думку авторів чиї статті розміщені на ресурсі.
При використанні матеріалів сайту гіперпосилання www.insurancebiz.org обов'язкове.
© 2006-2024 Асоціація Страховий Бізнес