На главную страницу
 
Головна
Про нас
Новини
Обговорення
Оголошення
База знань
Пошук
Карта сайту
Коментарі
Інтерв'ю
Аналітика
Рейтинги
Поиск по сайту

Обговорення / Коментарі / Коментарі

Доходи фонду базового медичного страхування у Китаї з початку року перевищили 2,6 трлн юанів

Версия для печати Версия для печати
04.12.2023 

У Китаї за період з січня по жовтень поточного року надходження до фонду базового медичного страхування, включаючи страхування материнства, становили загалом близько ¥2,62 трлн (близько $368,2 млрд). Про це свідчать дані Державного управління медичного забезпечення КНР, на які посилається у заяві Інформаційне агентство Сіньхуа.

За даними відомства, за звітний період доходи зазначеного фонду від послуг основного медичного страхування міських робітників та службовців, включаючи страхування материнства, становили ¥1,85 трлн. При цьому подібні надходження від страхових послуг для сільського та непрацюючого міського населення становили близько ¥768,36 млрд.

За даними, за перші десять місяців 2023 року загальні витрати фонду базового медичного страхування Китаю досягли ¥2,25 трлн.

Автор:  Тимофій Борзенко
Источник:  Українські Новини
URL статьи:  https://ukranews.com/ua/news/969328-dohody-fondu-bazovogo-medychnogo-strahuvannya-u-kytayi-z-pochatku-roku-perevyshhyly-2-6-trln-yuaniv

«« Вернуться на первую страницу разделаАдміністрація сайту не завжди поділяє думку авторів чиї статті розміщені на ресурсі.
При використанні матеріалів сайту гіперпосилання www.insurancebiz.org обов'язкове.
© 2006-2024 Асоціація Страховий Бізнес