На главную страницу
 
Головна
Про нас
Новини
Обговорення
Оголошення
База знань
Пошук
Карта сайту
Коментарі
Інтерв'ю
Аналітика
Рейтинги
Поиск по сайту

Обговорення / Коментарі / Коментарі

WTW запускає CyProtect Bermuda, переосмислюючи відмінності в кіберстрахуванні

Версия для печати Версия для печати
12.12.2023 

WTW оголосила про запуск CyProtect Bermuda, передового продукту кіберстрахування, розробленого та адаптованого як комплексне рішення для фінансових, професійних та управлінських ризиків. Орієнтований на великі підприємства, що працюють на ринку Бермудських островів, CyProtect Bermuda встановлює новий стандарт, забезпечуючи посилене покриття, оптимізовані процеси та ексклюзивні переваги для захисту корпорацій від постійно мінливого ландшафту кіберзагроз.

CyProtect Бермудські острови – це новаторське страхове рішення, яке безперешкодно інтегрує ключові функції, що ґрунтуються на перевіреній досконалості та базуються на зручній для ринку формі WTW FFEP/MOI*. Завдяки модернізованому формату сліп, цей інноваційний кібер-продукт забезпечує ексклюзивне позитивне покриття штрафних збитків, адаптоване для ринку Бермудських островів. Внутрішні адміністративні послуги WTW забезпечують ефективність завдяки економічно ефективному, оригінальному рішенню. Оптимізований процес WTW Бермудські острови включає в себе інтеграцію елементів арбітражу та юрисдикції для більшої чіткості та можливість додаткового комплексного покриття від регуляторних штрафів та пені.

По суті, CyProtect Bermuda революціонізує процес переходу від пропозиції до полісу, забезпечуючи безперебійний та ефективний досвід. Новий формат сліпу спрощує кроки, роблячи процес переходу від пропозиції до полісу набагато швидшим та ефективнішим.

"CyProtect Бермудські острови є надійним захистом для наших клієнтів, що посилює наше прагнення надавати найсучасніші рішення для кіберстрахування", — сказав Томмі Едвардс, керівник кібер-відділу FINEX, Бермудські острови, WTW. "Це інноваційне рішення ретельно розроблено для захисту підприємств від нових кіберзагроз, пропонуючи індивідуальний захист, точно адаптований до унікальних особливостей страхового ринку Бермудських островів".

Источник:  WTW
URL статьи:  https://www.wtwco.com/en-us/news/2023/12/wtw-launches-cyprotect-bermuda-reinventing-distinction-in-cyber-insurance

«« Вернуться на первую страницу разделаАдміністрація сайту не завжди поділяє думку авторів чиї статті розміщені на ресурсі.
При використанні матеріалів сайту гіперпосилання www.insurancebiz.org обов'язкове.
© 2006-2024 Асоціація Страховий Бізнес