На главную страницу
 
Головна
Про нас
Новини
Обговорення
Оголошення
База знань
Пошук
Карта сайту
Коментарі
Інтерв'ю
Аналітика
Рейтинги
Поиск по сайту

Обговорення / Коментарі / Коментарі

Коли всі скорочували кількість працівників, страховики збільшували активних агентів

Версия для печати Версия для печати
21.12.2023 

Під час повномасштабної війни в Україні багато сфер життя зазнали змін. Багато людей були вимушені покинути свій дім, багато людей втратили свої домівки та рідних. На фоні цієї кризи, підприємства почали шукати можливості адаптуватися під нову реальність. Дехто робив релокацію, дехто ставив бізнес на паузу в надії що це все на 2-3 тижні, а дехто просто звільняв людей та закривав бізнес. Багато компаній пішли по останньому шляху, що призвело до збільшення людей які шукають роботу. За останні два роки українці спробували себе в якості фрилансерів, працівників які працюють віддалено, а дехто взагалі спробував будувати кар'єру з нуля в новому для себе сегменті.

Таким сегментом для багатьох стало страхування. В той час коли всі скорочували кількість працівників та закривали офіси, страховики збільшували довкола себе активних агентів, які можуть пропонувати та укладати страхові угоди зустрічаючись на території партнера. Саме таким чином страховий сегмент отримав багато нових агентів. Приріст стався в основному через міграцію в більш спокійні регіони, та пошук роботу на новому місці.

Источник:  LIGA.net
URL статьи:  https://news.liga.net/ua/all/pr/yak-tekhnolohii-dopomahaiut-zarobliaty-ukraintsiam-pid-chas-viiny

«« Вернуться на первую страницу разделаАдміністрація сайту не завжди поділяє думку авторів чиї статті розміщені на ресурсі.
При використанні матеріалів сайту гіперпосилання www.insurancebiz.org обов'язкове.
© 2006-2024 Асоціація Страховий Бізнес