На главную страницу
 
Головна
Про нас
Новини
Обговорення
Оголошення
База знань
Пошук
Карта сайту
Коментарі
Інтерв'ю
Аналітика
Рейтинги
Поиск по сайту

Обговорення / Інтерв'ю / Iнтерв'ю

Сергій Сахацький: Не завжди страховики вільно прощаються зі своїми коштами

Версия для печати Версия для печати
11.09.2007 

Без сумніву, на сьогодні в нашій країні аграрний бізнес є найбільш ризикованим. З одного боку – непередбачувана урядова політика, а з іншого – всесвітнє потепління, вирубка лісів, озонові дірки, а потім...

Спекотне літо, палюче сонце призвели до посухи і завдали цього року значних збитків селянам. Плюс весінні повені... Плюс безсніжна зима, коли на грунті утворюється льодова кірка, а раптові морози часто призводять до вимерзання посівів озимих.

У таких випадках єдиним спасінням є страхові компанії. Проте і тут не все добре. Високі страхові ризики формують надзвичайно високі страхові внески. Це не дає можливості селянам отримати суттєвий прибуток. Але що робити: не застрахуєш – можеш втратити все.

Крім того, не завжди страховики вільно прощаються зі своїми коштами. Вони знайдуть тисячі причин, аби не віддавати страхові виплати селянам. У таких випадках треба йти до суду, але чи завжди селяни мають кошти, щоб відстояти своє право? Виходить, як у Хемінгуея: той, що програв, не отримує нічого.

Автор:  Сергій Сахацький
Источник:  Дело
URL интервью:  http://delo.ua/news/communication/comments/info-50756.html

«« Вернуться на первую страницу разделаАдміністрація сайту не завжди поділяє думку авторів чиї статті розміщені на ресурсі.
При використанні матеріалів сайту гіперпосилання www.insurancebiz.org обов'язкове.
© 2006-2024 Асоціація Страховий Бізнес